Lenovo IdeaPad L340 alınır mı?

Tulpar T5 V19.1 15.6" bu fiyata çok iyi. L340 özellik olarak tercih edilebilir. Marka konusunda bizi aydınlatırsanız sevinirim.

17.3 inç almayı düşünüyorum 15 bana ufak geliyor. Lenovo beni tatmin etmez mi oyun konusunda?
GTX 1650 ile yeni oyunlarda 60 FPS almanız bile zor olacaktır. GTX 1660Ti ile emin ol yeni çıkan oyunları 70-80 FPS arasında rahat oynarsın. Sırf 17.3 inç ekran için bu fark görmezden gelinemez. Tercih sizin.

Tulpar T5 V19.1 15.6" bu fiyata çok iyi. L340 özellik olarak tercih edilebilir. Marka konusunda bizi aydınlatırsanız sevinirim.
Aklımda bir marka yok. Daha önce laptop almadım pek bilgim yok. Çok aşırı grafikli oyun oynamam örneğin pubg, bdo, knight gibi birkaç oyun oynucam. Ekranın 17.3 inç olması ilk tercihim masaüstü kullanan biri olarak 15 inç fazla ufak gelecektir. Sizinde kafanızda güzel tavsiyeler varsa onlarda bakmak isterim maç bütçe 8 bin.

Lenovo gerçekten kalitelidir. Ama arkadaşların önerdiği bilgisayarlar ile karşılaştırmanızı öneririm. Ben masaüstü kullanıyorum ama bir süre Lenovo Ideapad Z510 kullanmıştım. Laptop'un başına gelmeyen kalmadı ve hala bazı sorunlar çıkarsa da web için kullanılabiliyor. 1 sene önce oyun için olmamasına rağmen oyunlarda kullanıyordum ve sorun çıkmıyordu.
Aklımda bir marka yok. Daha önce laptop almadım pek bilgim yok. Çok aşırı grafikli oyun oynamam örneğin PUBG, bdo, Knight gibi birkaç oyun oynacağım. Ekranın 17.3 inç olması ilk tercihim masaüstü kullanan biri olarak 15 inç fazla ufak gelecektir. Sizinde kafanızda güzel tavsiyeler varsa onlarda bakmak isterim maç bütçe 8 bin.

Eğer bdo oynayacaksanız daha iyi bilgisayar öneririm. Şu an imzamda olan sistemle bile düşük ayarlarda bdo 144Hz alamıyorum. Yüksek grafikte bazen 30'lara bile düşüyor.

Lenovo gerçekten kalitelidir. Ama arkadaşların önerdiği bilgisayarlar ile karşılaştırmanızı öneririm. Ben masaüstü kullanıyorum ama bir süre Lenovo Ideapad Z510 kullanmıştım. Laptop'un başına gelmeyen kalmadı ve hala bazı sorunlar çıkarsa da web için kullanılabiliyor. 1 sene önce oyun için olmamasına rağmen oyunlarda kullanıyordum ve sorun çıkmıyordu.

Eğer bdo oynayacaksanız daha iyi bilgisayar öneririm. Şu an imzamda olan sistemle bile düşük ayarlarda bdo 144Hz alamıyorum. Yüksek grafikte bazen 30'lara bile düşüyor.
T7 v19.4 ile yüksek ayarlarda 100-120 FPS alıyorum hocam.

Lenovo L340 kullaniyorum. O fiyata bu cihazi almanizi onermem. Cihazin sogutmasi i7'yi sogutamiyor. Sadece eger uygun fiyatli bulunur ise i5'li versiyonunu oneriyorum. Yani konuda onerilen diger markalara bakin.

Aklımda bir marka yok. Daha önce laptop almadım pek bilgim yok. Çok aşırı grafikli oyun oynamam örneğin pubg, bdo, knight gibi birkaç oyun oynucam. Ekranın 17.3 inç olması ilk tercihim masaüstü kullanan biri olarak 15 inç fazla ufak gelecektir. Sizinde kafanızda güzel tavsiyeler varsa onlarda bakmak isterim maç bütçe 8 bin.
17.3 inç şart diyorsanız, HP Omen 17-CB007NT önerebilirim. 8GB RAM var fakat bu 16GB ve üstüne yükseltilebilir. Bu modelde GTX 1660Ti var ve GTX 1650'ye göre tercih etmek çok daha mantıklı. Üstelik 256GB SSD ve 1TB depolama gibi özellikleri mevcut. İşlemcisi fazlasıyla yeterli. Oyun odaklı düşündüğüm için GTX 1660Ti altına inmek istemiyorum. Verebileceğim son tavsiye bu olacaktır. Diğer arkadaşlar falan görüşlerini bildirsin karar verip alırsınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı