Lenovo Ideapad L340 laptop soğutucu önerisi

MehmetBayrak

Hectopat
Arkadaşım Lenovo Ideapad L340 Gaming bilgisayara sahip fakat fazla ısınma sorununu yaşıyor oyun oynayamıyor artık bilgisaya yumruk attı atacak o derece sinirleniyor.
Bizde soğutucu almaya karar verdik ama laptop soğutucuları hakkında çok az bilgiye sahibim sizden yardım istiyorum F/P olması ve güçlü soğutması önemli.

Bizim bulduğumuz:
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım Lenovo Ideapad L340 Gaming bilgisayara sahip fakat fazla ısınma sorununu yaşıyor oyun oynayamıyor artık bilgisaya yumruk attı atacak o derece sinirleniyor.
Bizde soğutucu almaya karar verdik ama laptop soğutucuları hakkında çok az bilgiye sahibim sizden yardım istiyorum F/P olması ve güçlü soğutması önemli.

Bizim bulduğumuz:
Şimdiden teşekkürler.
aldınız mı hocam ne aldınız memmun musunuz cevaplarsanız sevinirim

Bizim bulduğumuz:
Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar aldıysanız sıcaklık değerleri arasındaki farkları ve fotoğrafını atarsanız çok iyi olur.

Geri
Yukarı