Lenovo Ideapad L340 laptopta oyunlar kasıyor

canözge

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
gtx1650
İşlemci
intel i5 9300h
Oyunlarda çok fazla kasıyor ve oynanmıyor hiçbir sıkıntısı yok. GTX1650, Intel i5 9300H işlemciye sahip 8 GB RAM sahip Windows 11 Home var ve League of Legends de çok fazla kasıyor. Ve oynanmacak halde bu sorunu nasıl çozebilirim? Ve neredeyse bütün ayarları yaptım.

Bilgisayar ısınmıyor ama sürekli kasıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kullanmasam da bazı arkadaşlarım bahsettiğiniz durumdan şikayetçiydi. Format atmanız çözebilir durumu. Birde virüs taraması yaptırın belki zararlı bir dosya indirmiş olabilirsiniz.

Hocam kullanmasam da bazı arkadaşlarım bahsettiğiniz durumdan şikayetçiydi. Format atmanız çözebilir durumu. Birde virüs taraması yaptırın belki zararlı bir dosya indirmiş olabilirsiniz.
abi şöyle bana format atıdı geldi yani bilgisayarı sıfırlamam iş görürmü acaba

abi daha yeni formatlı ve sadece lol indirdim başkada bişi indirmedim format atmak kesin çözüm olabilirmi yoksa bir bilgisayaracıya mı göstereyim ama sorun bilgisayarcılara pek güvenmiyorum

abi şöyle bana format atıdı geldi yani bilgisayarı sıfırlamam iş görürmü acaba

abi daha yeni formatlı ve sadece lol indirdim başkada bişi indirmedim format atmak kesin çözüm olabilirmi yoksa bir bilgisayaracıya mı göstereyim ama sorun bilgisayarcılara pek güvenmiyorum
Dediklerimi önceden yaptıysan bence tamirciye götür sıfırlama çok işe yaramaz. İnşallah büyük bir sıkıntısı yoktur :).

Lolü açtıktan sonra görev yöneticisine gel 1650ti çalışıyormu ona bak. Eğer çalışmıyorsa sorun ekran kartına öncelik vermediğin için olabilir. İnternette çözümü vardı.

Abi şöyle bana format ATI'dı geldi yani bilgisayarı sıfırlamam iş görür mü acaba?

Abi daha yeni formatlı ve sadece LoL indirdim başkada bir şey indirmedim format atmak kesin çözüm olabilir mi yoksa bir bilgisayaracıya mı göstereyim ama sorun bilgisayarcılara pek güvenmiyorum.

Bende bilgisayarı aldığımda CPU 100'lerde geziyordu ama ben crack indirmiştim eğer bilgisayrda bir şey yoksa USB ile formatlamanızda fayda var.

Geri
Yukarı