Lenovo Ideapad R7 3700u alınır mı?

Bütçe
6500
Ne için pişman olucam hocam?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5700U vs MX 230 karşılaştırmasında, 5700U daha önde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

3700U vs MX 230 karşılaştırmasında, MX 230 önde.

Umarım neden 5700U olan laptopu tavsiye ettiğimizi anlamışsındır.

5700U vs MX 230 karşılaştırmasında, 5700U daha önde.

3700U vs MX 230 karşılaştırmasında, MX 230 önde.

Umarım neden 5700U olan laptopu tavsiye ettiğimizi anlamışsındır.
İyide ben SIRF oyun oynamak için almıyorum ki, Nasıl kullanacağımı üstde anlatdım.

GTA 4 kısmı zor gibi. Ama 5 oynayabilirsin. Eğer sadece bunları yapacaksan daha uyguna yine aynı işlevleri yapabilecek laptoplar da var. Ne diyorsun?

1050 Ti sistemim var yeni topladım. GTA 5 ultra 80 FPS. GTA 4 ultra ayarlar yer yer 50'ye 40'a düşüyor. Gta 5'de minimum 65.

Benim önerim.

https://www.epey.com/laptop/hp-15s-eq1042nt-2d6y1ea.html

Senin önerin ile kıyası:

Hem daha güncel hem 1000 lira daha ucuz.
Piyasada ne kadar bilgisayar var. Tam karar veriyorum. tamamdır şunu alıyorum diyorum; ertesi gün karşıma yeni model çıkıyor.
Benim önerim.

https://www.epey.com/laptop/hp-15s-eq1042nt-2d6y1ea.html

Senin önerin ile kıyası:

Hem daha güncel hem 1000 lira daha ucuz.

Piyasada ne kadar bilgisayar var. Tam karar veriyorum. tamamdır şunu alıyorum diyorum; ertesi gün karşıma yeni model çıkıyor.
İhtiyacına göre seçmelisin. Bence her insan yeni bir bilgisayar aldıktan sonra tüm oyunları oynama isteğine sahip olur. Ya da öyle bir psikolojiye. Gelecek sene EA, bir FİFA çıkarır çok oynamak istersin. Zaten bilgisayarım Epey'de 60 puan aldı deyip indirirsin açılmaz. Ha dersen ki oynadığım 1-2 oyun var. ETS 2 falan.. İhtiyacına göre değişir.

İhtiyacına göre seçmelisin. Bence her insan yeni bir bilgisayar aldıktan sonra tüm oyunları oynama isteğine sahip olur. Ya da öyle bir psikolojiye. Gelecek sene EA, bir FİFA çıkarır çok oynamak istersin. Zaten bilgisayarım Epey'de 60 puan aldı deyip indirirsin açılmaz. Ha dersen ki oynadığım 1-2 oyun var. ETS 2 falan.. İhtiyacına göre değişir.
Hocam R3 4300 vs R7 5700 sizce hangisi.

Geri
Yukarı