Lenovo Ideapad S145 ve Casper i5 4200 laptop takas edilir mi?

umut190560

Hectopat
Daha fazla  
Elimde 2 2.5 ay önce almış olduğum Lenovo Ideapad S145 laptop var belki 21 ay garantisi kalmıştır tam hatırlamıyorum.
Benim laptopum özellikleri.
4 GB RAM, 2 GB harici R5 ekran kartı, 240GB SSD, AMD A9-9425 işlemci.

Takas edeceğim ürün;
Casper i5 4200 işlemcili.
6 GB RAM.
500GB hardisk.
NVIDIA ekran kartı diyor ona tam bakamadım 2 GB ve + üste 1500 lira verecek sizce ne yapayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde 2 2.5 ay önce almış olduğum Lenovo Ideapad S145 laptop var belki 21 ay garantisi kalmıştır tam hatırlamıyorum.
Benim laptopum özellikleri.
4 GB RAM, 2 GB harici R5 ekran kartı, 240GB SSD, AMD A9-9425 işlemci.

Takas edeceğim ürün;
Casper i5 4200 işlemcili.
6 GB RAM.
500GB hardisk.
NVIDIA ekran kartı diyor ona tam bakamadım 2 GB ve + üste 1500 lira verecek sizce ne yapayım?
Mantıklı olabilir. Casper'ı ben de tavsiye etmiyorum normalde ama yine de karlı bir takas gibi duruyor. Casper'ın işlemcisi daha iyi, rami yüksek, muhtemelen ekran kartı da Nvidia 800m serisindendir. Ben takas ederdim tabii takaslayacağınız cihazın herhangi bir sorunu yoksa.

Mantıklı olabilir. Casper'ı ben de tavsiye etmiyorum normalde ama yine de karlı bir takas gibi duruyor. Casper'ın işlemcisi daha iyi, rami yüksek, muhtemelen ekran kartı da Nvidia 800m serisindendir. Ben takas ederdim tabii takaslayacağınız cihazın herhangi bir sorunu yoksa.
Hiç bir sıkıntısı olmadığını söylüyor pili hızlı bitiyormuş 😊 oda sıkıntı değil

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı