Lenovo İdeaPad Y700 alınır mı?

DominicToretto

Hectopat
Daha fazla  
Veri tabanı programcılığı okuyorum. Arada canım sıkılınca oyun oynamak istiyorum. Yakın bir zamanda bu bilgisayarı alacağım. Çok sağlam bir bilgisayar gibi duruyor. İlk laptopum olacak. Tavsiye eder misiniz?

Özellikleri;
  • İşlemci: İ7 6700HQ
  • Ekran kartı: GTX 960M
  • RAM: 16GB
  • SSD: 256GB
  • Sabit disk: 1TB 5400RPM

Oynamak istediğim oyunlar;
  • FAR CRY 4
  • GTA 5
  • CSGO
  • FALLOUT 4
  • BATTLEFIELD 1
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum Y700 kullanıcısıyım önermiyorum ben bu cihazı. O paranın üstüne bir miktar daha koyma şansın varsa msi al derim. Yazdığın oyunlardan aldığın performans seni tatmin etmeyecektir çünkü beni etmiyor. Dersen ki ben orta ve düşük grafiklerle de oynarım orasını bilemem tabiki ama üst seviye grafik ayarlarında oynatmıyor oyunları.

Sizce bu bilgisayar nasıl? Lenovo' yu ezer mi? Tek eksiği ssd olmaması. İlerde ssd takmak istesem takabilirmiyim?MSI GP62 LEOPARD CORE İ7 7700HQ 2.8GHZ-16GB-1TB HDD-15.6''-GTX1050 4GB-W10
Dostum öncelikle tabiki çok daha iyi bir cihaz fakat ebrarbilgisayar a bakmanın tavsiye ederim aynı fiyata +SSD olarak apache model kasalardan bulabilirsin vatan ve mediamarkt tarzı yerler çok fahiş fiyatlardan satıyorlar.

MSI GE72 7RD(APACHE)-065XTR INTEL CORE İ7-7700HQ 2.80GHZ 16GB DDR4 256GB SSD + 1TB 7200RPM 4GB GTX1050 17.3'' FULL HD FREEDOS NOTEBOOK
Keza incehesap da güvenilir bir site tavsiye ederim ebrarbilgisayar da burası da güvenilir yerlerdir.

Dostum öncelikle tabiki çok daha iyi bir cihaz fakat ebrarbilgisayar a bakmanın tavsiye ederim aynı fiyata +SSD olarak apache model kasalardan bulabilirsin vatan ve mediamarkt tarzı yerler çok fahiş fiyatlardan satıyorlar.
İnternetten alma şanım yok :( Bu ürünün malzeme kalitesi vs. nasıl dır? Bilginiz var mı?

İnternetten alma şanım yok :( Bu ürünün malzeme kalitesi vs. nasıl dır? Bilginiz var mı?
Dostum malzeme kalitesi olarak sert plastik var dış kaplamasinda alüminyum değil fakat sıkıntı çıkarmaz oyun oynarken plastik hissi almak çok sıkıntı yaratmayacaksa sıkıntı olmaz performans da çok az fark görülür metal kasaya göre oda soğutmadan dolayı ama bu cihaz seni uzun yıllar taşır rahatlıkla alabilirsin ileride veya aldığında direk SSD taktirirsan tadından yenmez fakat alacağın SSD en az 240 GB olsun hatta alabiliyorsan 480 ve üstü al sıkıntı çekme ama internetten alamaman kötü olmuş

Dostum malzeme kalitesi olarak sert plastik var dış kaplamasinda alüminyum değil fakat sıkıntı çıkarmaz oyun oynarken plastik hissi almak çok sıkıntı yaratmayacaksa sıkıntı olmaz performans da çok az fark görülür metal kasaya göre oda soğutmadan dolayı ama bu cihaz seni uzun yıllar taşır rahatlıkla alabilirsin ileride veya aldığında direk SSD taktirirsan tadından yenmez fakat alacağın SSD en az 240 GB olsun hatta alabiliyorsan 480 ve üstü al sıkıntı çekme ama internetten alamaman kötü olmuş
Cihazı gittim vatanda inceledim. Kasa kalitesi çok güzel. MSİ'ın wikipedia da gp serisi alüminyum diyor. Cihazın altında garanti stickeri var. SSD eklemek istesem garanti bozulur mu? Şimdiden teşekkürler...

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    70 KB · Görüntüleme: 94
Cihazı gittim vatanda inceledim. Kasa kalitesi çok güzel. MSİ'ın wikipedia da gp serisi alüminyum diyor. Cihazın altında garanti stickeri var. SSD eklemek istesem garanti bozulur mu? Şimdiden teşekkürler...
Vatan da eklerseniz galiba garanti dışı kalmıyordu ama oradaki yetkililere veya MSI a mail atarsan daha detaylı bilgi alabilirsin 1 gün içinde cevap verirler zaten.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı