Lenovo Ideapad Z510 59-405837 satın alırken nelere dikkat etmemiz lazım?

skyorv

Hectopat
Daha fazla  
Lenovo Ideapad Z510 59-405837 modelini almaya karar verdim. Yalnız ekran kartında aklımda sorular kaldı. Bu bilgisayarın ekran kartı kaç bit'tir? Kaç bit olduğuna satın alırken nasıl bakabiliriz? Orta sınıf oyunları rahatlıkla oynatabilir mi? Ekranında ölü piksel olup olmadığına nasıl anlayabiliriz?
Ekran kartı olarak Nvidia GT740M mevcut.

Son düzenleme:
Kardeşim ben kullanıyorum 2 aydır. Ekran kartı 64 bit'tir. Kafaya takma 64 bit olması sorun değil, eğer ağır oyunlar oynayacaksan dert etme. Hiç şüphesiz al derim çok iyi bir model ve çok memnunum.

Kardeşim ben kullanıyorum 2 aydır. Ekran kartı 64 bit'tir. Kafaya takma 64 bit olması sorun değil, eğer ağır oyunlar oynayacaksan dert etme. Hiç şüphesiz al derim çok iyi bir model ve çok memnunum.

Teşekkür ederim Ferdi Demir yorumun için.

Ferdi Demir sana ulaşabileceğim Facebook, Skype veya Steam hesabın mevcut mu? Bilgisayar hakkında birkaç soru sormam lazım.

Burdan sor kardeşim yardımcı olurum.

Tamam oyunlarda fazla ısınıyor mu bilgisayar? Windows deneyim dizini puanı kaç? Soğutucu kullanıyor musun? Ek olarak vürüs programı var mı?

Dostum bak beni iyi dinle. Crysis 3 piyasada ki en ağır oyunlardan birisidir. Ben o oyunu 4 saat boyunca oynadım bitirdim. Isı derecesi 60 70 75'e çıkıyor. Daha da çıkmıyor. Onun dışında genel olarak ısınma problemi yok. Oyunlar 60 70 derece en fazla. 75 nadiren oluyor. Soğutucu kullanmıyorum. Virüs programı kendi Windows Defender.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı