Lenovo Ideapad Z510 mu Ya da Asus X550LN-XO076H mi ?

Yani Lenovanın özellikleri Daha iyi gibi gözüküyor Ekran kartı Lenovanın 6.1 Asusun ise 6.0 :D Pek bir fark oldugunu düşünmüyorum Lenovanın işlemcisi Daha iyi gibi gözüküyor

Ram Bakımındanda Lenova Geçiyor

Lenovayı almanı tavsiye ederim

GeForce GT 740M vs 840M

Lenovadaki işlemcinin Hızı Asusunkinden Fazla oldugu için ve lenovanın sahip oldugu ekran kartı ve ram daha iyi oldukları için

Acıkcası Ram daha iyi değil sadece Fazla :) 2 side aynı ama biri 4gb biri 8

yanlıs gırmısım galıba asus unda aynı modelın 8gb ramlı olanı var onu koyucaktım aslında ramlar esıt oldugunda da lenova mı yınede ?

@Melih Can Kubanç GPUBoss gibi yanlış karşılaştırma yapan bir siteyi kullandınız ve yanlış bilgilendirmede bulundunuz. 1 ay cezalısınız. Kuralları okuyunuz : Technopat Sosyal Kuralları | Technopat Sosyal

Soruna gelecek olursak bu modeli tercih et :

Asus X550LN XO007D Notebook en ucuz asus dizüstü bilgisayar modelleri pcdepo.com da - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bilgisayar , hp bilgisayar

X550LN en iyi tercih olacaktır ancak sen yanlış alt modeline bakıyorsun. Şimdi nedenlerine gelelim. 840M ekran kartı yeni nesil Maxwell platformundadır ve daha az ısınır. Performans olarak 740M'den üstündür. İşlemci olarak da arada çok bir fark yoktur. Asus'un işlemcisi daha az ısınacaktır. Aradaki performans farkı hissedilir düzeyde olmayacaktır.

Vermis oldugunuz bilgiler icin tesekkur ederim bende i7 olani dusunmustum fakat 1700 ama taksitli olunca 1900a kadar cikiyor ama mecbur bunu alicaz gibi gozukuyor vermis oldugunuz icin tesekkur ederim tekrardan

Kur artınca bir 100 TL oynadı fiyatlar. Geçen hafta sanki biraz daha ucuzdu. Rica ederim. Şimdiden hayırlı olsun.

Evet gecen hafta 1700falan di almadim bu hafta uctu duser mi peki bide dolarla pek alakasi yok cunku ben baktim dolara gore degil dun bugunden pahaliydi urun hergun degisiyor

Haklısınız. Bir arkadaş daha söylemişti. Fiyat politikası nasıl işliyor tam bilemiyorum PCDepo'nun. Düşer mi bir fikrim yok. Birisinin bilmesi zor. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı