Lenovo İdeapad Z570 harici ekran kartı seçilmiyor

ibubik

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle konuyu yanlış yere açmış olabilirim, bunun için özür dilerim. ^^ Sorunum Lenovo İdeapad Z570 marka laptob'umun Nvidia ekran kartı yerine İntel'i kullanıyor olmasıdır. Bayağı araştırdım, çoğu yerde Combofix kullanıldıysa geri dönüş yoktur, tek çözüm format tarzı cevaplar gördüm ve evet Combofix kullandığım oldu. Ama yerel disk D'de laptob'u aldığım zaman içinde driverlar da vardı ve içerisinde Nvidia VGA klasörü vardı. Ekran kartı driverı olduğunu anladım, ama içinde şu dosyalarda vardı:

O2WBXQ.png

Orada Display.Optimus adında bir klasör var içinde de:

A2ogp0.png

Eğer o driverı yüklersem, nvidia optimusda tekrar yüklenir mi acaba ? Yada onu yüklemenin bir yolu varmıdır ? Cidden tek çözüm format mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU ile İntel ve Nvidia olanı kaldır. Sonra Denetim masasındna Geforge veya Nvidia'ya ait bir şey varsa kaldır. İntel graphic varsa onu da kaldır.
Sonra İntel kurup, sistemi yeniden başlatıp nvidia kurduğunuzda düzgün yüklenecektir.
Ancak Bunları yüklemeden önce Aida64 kurun ve Rapor yazan özellik ile HTML raporu çıkartın. Raporu burada paylaşın upload edip.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı