Lenovo Idepad 310 Donma Sorunu

Cuneytppx

Hectopat
Daha fazla  
3 ay önce Lenovo İdepad 310 aldım aldığım ilk gün harddisk kullanımı %100 gösteriyordu. Format attım çok takıntı yapmadım işime engel olan bir şey yoktu kasma donma gibisinden. Bu sorun hala geçmedi, bana hala engel oluyor mu engel olmuyor mu bilmiyorum ama 1 hafta önce bilmediğim bir sebepten dolayı bilgisayarım en ufak müzikte bile garip sesler çıkarıyor, CPU ve RAM kullanımı %60-100 arası gidip geliyor. Mouse hareketleriyle de bilgisayarın kasıla kasıla can çekiştiğini görüyorum. Yukarıda tanımladığım ses sorununun şöyle sesli bir halini dinlemeniz için aşağıya bırakıyorum.

Vocaroo | Voice message

Dinlediyseniz tanımlayamadığım sesler çıkarıp bilgisayara ani kasmalar-donmalar giriyor, CS:GO'da 120 FPS alırken şimdi ise 30'u geçmiyor ben kendim çözemedim 3. formatı attım çözüm yazılım değil, donanımda galiba. Olmazsa garantiye göndereceğim, yardımlarınız bekliyorum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı