Lenovo idepad Gaming 3 alınır mı?

Ben dahil birkaç kişi aldı kardeşim. Tabii benimle beraber alanlarda kampanya vardı, 14400e denk getirdik. Birkaç arkadaş yine 8 GB RAM eklemesi yaptı.
Tek sıkıntısı SSD bölmesinin azlığı ve çeşidi. Bir de 2 tane USB yeri olması kötü.

Type-C USB dönüştürücü aldım ben hocam USB Hub'ı oradan kullanıyorum. Tavsiye ederim 1 tane de olsa boşa USB portu çıkıyor en azından.

Arkadaşlar iyi günler. MediaMarkt'ta satılan bu bilgisayarın fiyatı çok iyi alınabilir falan gözüküyor ama hiç yorum ve değerlendirme yapılmamış. Neden böyle gözüküyor acaba bir sorun mu var anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 1435606

Cihaz güzel hocam donanım olarak. Arkadaşların dediği gibi 1 adet 8 GB daha RAM atarsan sırtı yere gelmez. Kasa olarak da Lenovo zaten sağlam bir yapıya sahip. Kolay kolay zarar görüp, zedelenmiyor.

Bende mağazadan teslim al ile 15.200'e aldım gayet memnunum RAM alacağım araştırmasını yapıyorum. Tek sıkıntı biraz ısınıyor gibi geldi.

Hynix olması lazım içindeki RAM'in hocam 3200MHz CL22. Arkadaşın önerdiği Kingston da uyumlu.

15.6 ekran yeterli mi acaba ?
Benim de 15.6 öyle küçük gelmiyor yani, belki de alışık olduğum içindir, eski bilgisayarımda 15.6 idi. Düşününce standart aslında. Biraz da sizin kullanım alışkanlığınıza bağlı. 40cm'e denk geliyor.

Çok teşekkür ederim hocam.

Type-C USB dönüştürücü aldım ben hocam USB Hub'ı oradan kullanıyorum. Tavsiye ederim 1 tane de olsa boşa USB portu çıkıyor en azından.

Cihaz güzel hocam donanım olarak. Arkadaşların dediği gibi 1 adet 8 GB daha RAM atarsan sırtı yere gelmez. Kasa olarak da Lenovo zaten sağlam bir yapıya sahip. Kolay kolay zarar görüp, zedelenmiyor.

Hynix olması lazım içindeki RAM'in hocam 3200MHz CL22. Arkadaşın önerdiği Kingston da uyumlu.
Hocam Hynix ile uyumlu çalışırlar dimi sıkıntı olmaz

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı