Lenovo ıdepad Gaming 3 nereden alınır?

Ben R7-5800H ve 3060 modelini almıştım 2 hafta önce falan. Bir sıkıntı olmadı, 1 günde geldi. Kurdum, kullanıyorum. Tek sıkıntı, ki bu sıkıntı mı normal mi bilmiyorum, Lenovo uygulamasından baktığımda ürünü aldığım tarihten 2 ay önce garanti başlamıştı. Yazacaktım Amazon Desteğe ama açıkçası 2 ay için uğraşmaya değmez diye düşündüm. Onun dışında cihaz iyi ama ben aldığımda 18.500'dü, bu fiyattan alınır mı bilmem.

İşlemcisi daha kötü ama ne kadar kötü bilmiyorum, aradaki 2500 liralık farka değmeyecek bir fark varsa bunu alın.
Sitede öyle görünmesi problem olmaz hocam. Ürünü teslim alma tarihiniz baz alınır garanti süresi için.

Ben R7-5800H ve 3060 modelini almıştım 2 hafta önce falan. Bir sıkıntı olmadı, 1 günde geldi. Kurdum, kullanıyorum. Tek sıkıntı, ki bu sıkıntı mı normal mi bilmiyorum, Lenovo uygulamasından baktığımda ürünü aldığım tarihten 2 ay önce garanti başlamıştı. Yazacaktım Amazon Desteğe ama açıkçası 2 ay için uğraşmaya değmez diye düşündüm. Onun dışında cihaz iyi ama ben aldığımda 18.500'dü, bu fiyattan alınır mı bilmem.

İşlemcisi daha kötü ama ne kadar kötü bilmiyorum, aradaki 2500 liralık farka değmeyecek bir fark varsa bunu alın.
Evet, bilgisi olan hocalar varsa aradaki fiyat farkına değer mi işlemci yükseltmek bilgilendirirse sevinirim.

Ben aldığım zaman aralarındaki fiyat farkı 1000 liraydı. O zaman iyi yapmışsınız demişlerdi ama muhtemelen 2500 liralık fark yoktur.
Sizin kullandığınız 5800H mı? 5600H olanın linkini atmışsınız.

Ürünü itopyadan aldıysanız oranın hizmeti nasıl? Amazon için endişelerim yersiz çıktı belli ki ama itopyayı öveni de söveni de çok fazla gördüm gerçekten.

Sizin kullandığınız 5800H mı? 5600H olanın linkini atmışsınız.

Ürünü itopyadan aldıysanız oranın hizmeti nasıl? Amazon için endişelerim yersiz çıktı belli ki ama itopyayı öveni de söveni de çok fazla gördüm gerçekten.
Bende olan Ryzen 7 5800H ve 3060 olan model, iki hafta önce amazondan almıştım 18.500'e. O zaman Ryzen 5 5600H 3060 modeli de kampanyalıydı ve 17.500'e satılıyordu. Bende normalde 5600H'ı almaya karar vermişken 1000 liralık farkı verip 5800H almıştım ama şu anda 5600H'da İtopya'da kampanya var ama 5800H için yok ve şu anda aralarındaki fark 2500 lira.

İtopyadan şu ana kadar sadece bir tane kulaklık aldım bir sorun çıkmadı, çok bilgim yok. Bu işler biraz da şansa bakıyor ama başkalarının deneyimlerini de öğrenmek lazım.

Geri
Yukarı