Lenovo IP Gaming 3 82EY00D2TX laptopa Rampage AD-RC4 soğutucu olur mu?

KaraKedi DUBLAJ

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu laptopu satın almak istiyorum:
Artı olarak şu soğutucuyu düşündüm:

-Laptop/soğutucu hakkında tecrübe sahipleri tavsiyelerinize açığım.
-Bu laptopa bu soğutucu alınır mı? (Günde 4-5 saat oynarım oyun yeterli olur mu ?)
Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Seçtiğiniz laptop iyi de o soğutucuyu almazdım. Bunlar bence daha iyi olur:

Seçtiğiniz laptop iyi de o soğutucuyu almazdım. Bunlar bence daha iyi olur:

Deep cool fazla pahalıymış ama TX markalı iyi bi fiyat bu konuda tecrübeniz var mı acaba ?

Deep cool fazla pahalıymış ama TX markalı iyi bi fiyat bu konuda tecrübeniz var mı acaba ?
Yani sonuçta çok bilindik markaların soğutucuları değil çok yüksek performans beklemeyin ancak verdiğiniz paranın hakkını verir. Rampage'den çok daha iyi olduğuna eminim. Yine de kullanan birine sormakta fayda var diye düşünüyorum.

@KaraKedi DUBLAJ Rampage, Gamebooster, Gamepower hepsi aynıdır: Almayın, aldırmayın. 10 TL farkla TX marka bir model var arkadaş önermiş. Kesinlikle daha iyidir.
Teşekkür ederim.
Ben bu kulaklığı da seçmiştim ama o halde bana başka bir tavsiyeniz var mı bu ürün baya beğenilen bir üründü.
Yani sonuçta çok bilindik markaların soğutucuları değil çok yüksek performans beklemeyin ancak verdiğiniz paranın hakkını verir. Rampage'den çok daha iyi olduğuna eminim. Yine de kullanan birine sormakta fayda var diye düşünüyorum.
Alınca paraya değmezse üzülürüm evet. Siz neye dayanarak onları önerdiniz ve rampage'den daha iyi performans verir dediniz peki.

Ben bu kulaklığı da seçmiştim ama o halde bana başka bir tavsiyeniz var mı bu ürün baya beğenilen bir üründü.
Onun yerine bu kulaklıkları öneririm:

Rampage'in malzeme kalitesi ve fan kalitesi berbat olacaktır. Çok iyi bir performans beklentiniz olmasın.

TX de öyle muhteşem değil ama 6 fanla ve fiyatıyla kurtarıyor. Deepcool malzeme ve fan kalitesi yönünden ikisinden de başarılı olacaktır.

Onun yerine bu kulaklıkları öneririm:

Rampage'in malzeme kalitesi ve fan kalitesi berbat olacaktır. Çok iyi bir performans beklentiniz olmasın.

TX de öyle muhteşem değil ama 6 fanla ve fiyatıyla kurtarıyor. Deepcool malzeme ve fan kalitesi yönünden ikisinden de başarılı olacaktır.
Önerdiğiniz kulaklık araya 100 TL sokuyor maalesef.(o siteden alışveriş yapmam Hepsiburada'da 329 TL) TX markasına 17 TL fark ödememe değecek mi bana bunu söyleyebilir misiniz ? Deepcool da maalesef pahalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı