Lenovo IPG3 alternatifi var mıdır?

felixtechnology

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba linkteki ürünü almayı planlıyorum hazır indirimin bitmesine az kalmışken ama bana uzun ömürlü bir cihaz lazım. Ekran kartından yana şüphem yok ileride çok büyük oyunları yüksek FPS'te açmasa da oynatır da işlemciden emin olamadım. Bu PC beni kaç yıl götürür acaba güzel bir şekilde hani kasmadan donmadan? Bu fiyatta daha iyi bir makulu var mıdır?

İşlemci de ekran kartı kadar götürür. Full veya yüksek ayarlarda çoğu oyunu en az 2-3 sene daha oynatır, 10 seneye kadar da normal kullanımda iş görür.

bu fiyata daha iyi olanı varmıdır araştırmak lazım ama alıcağın leptop iyi bir leptop gönül rahatlığı ile alıp kullanabilirsin sonuçta 3060 ve ryzen 5 5600 dan bahsediyoruz

İşlemci de ekran kartı kadar götürür. Full veya yüksek ayarlarda çoğu oyunu en az 2-3 sene daha oynatır, 10 seneye kadar da normal kullanımda iş görür.
Yani 2 3 sene sonra üniye geçince üni için yeterli gelmeye devam eder mi çünkü daha 2 yıl önce monster aldım ilerisi için yeterli gelmeyeceğini düşündüğüm için başka model almaya karar verdiğim için buna yöneldim hazır da almışken uzun süre götürecek bir şey arıyorum çünkü

Yani 2 3 sene sonra üniye geçince üni için yeterli gelmeye devam eder mi çünkü daha 2 yıl önce monster aldım ilerisi için yeterli gelmeyeceğini düşündüğüm için başka model almaya karar verdiğim için buna yöneldim hazır da almışken uzun süre götürecek bir şey arıyorum çünkü
temiz bi kullanım yaparsan gider

Bu bütçede daha iyisi yok. Fiyatının en iyisi. Gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsiniz.
Peki bir şeyi merak ettim itopyada yanlış ürüne bakmadiysam bu ürün 20 k idi şu an 17 k amazondan bile ucuz hangisi daha güvenilir olur 500 lira fark var arada ayrıca diğer markaların 3060 lı modelleri 25 k dan 53 k lara kadar gidiyor bu neden diğerlerine göre çok daha ucuz kullanılan parçalar falan mı daha işlevsiz

Geri
Yukarı