Lenovo iyi bir marka mı?

ArsKupen

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben bir notebook almak istiyorum fakat bir kaç marka arasında kaldım. Bu markalardan biri de Lenovo. Lenovolara karşı benim hep bir ön yargım olmuştur. Bir de Çin mali olunca insan bir korkuyor çabuk bozulur mu vs. diye. Sizce Lenovo iyi bir marka mı?

Çabuk bozulmaz. Çin malı diye kötü olacak diye bir şey yok. Kendi laptopum da Lenovo ve hala en ufak bir sıkıntısı bile yok. Hangi laptopu alacaksınız link atın biz bakalım.

Merhaba arkadaşlar, ben bir notebook almak istiyorum fakat birkaç marka arasında kaldım. Bu markalardan biri de Lenovo. Lenovo'lara karşı benim hep bir ön yargım olmuştur. Bir de Çin Mali olunca insan bir korkuyor çabuk bozulur mu vs. diye. Sizce Lenovo iyi bir marka mı?

Kullandığımız bütün elektronik aletlerin menşei Çin, neyse.
Lenovo kullandığım için demiyorum çok güzel bir marka. Herkese öneriyorum. Acer ve Lenovo son iki senedir çok beğendim markalar.

Merhaba arkadaşlar, ben bir notebook almak istiyorum fakat birkaç marka arasında kaldım. Bu markalardan biri de Lenovo. Lenovo'lara karşı benim hep bir ön yargım olmuştur. Bir de Çin Mali olunca insan bir korkuyor çabuk bozulur mu vs. diye. Sizce Lenovo iyi bir marka mı?

Lenovo bilindik iyi bir markadır, forumda da ürünleri önerilir.

Benim laptopum da Lenovo şu ana kadar pek bir sıkıntısını görmedim bence kendinden beklenenlerini üstünü bile rahatlıkla çıkarıyor.
-ooo fenomen oooo yazıyor ooo çiziyor XD (bunu söylemesem olmazdı kusura bakmayın)

Marka değil model önemlidir.

Tam olarak katılmıyorum ama evet bu şekilde yani kötü bir markanın en iyi ürününü de alsanız elinizde patlama olasılığı var şimdi burada kimse Corsair'ya da Cooler Master gibi markalar varken 1000-1500 liraya Turbox önermez

Marka değil model önemlidir.

Geri
Yukarı