Lenovo K6 Nasıldır?

MarioMan53

Hectopat
Daha fazla  
Lenovo K6 Türkiye'de olmasına rağmen hiçbir inceleme videosu yok neden acaba?
Nasıl telefondur almayı düşünüyorum K6 ya da K6 Power.

Son düzenleyen: Moderatör:
Donanım olarak fena bir model değil. SD 615 serisi kullanan modellere göre bu telefon GPU olarak daha güçlü. K6 Power modeli ile arasındaki en büyük fark batarya kapasitesi. Kamera tarafında da özelliklere baktığımda MP olarak aynılar ama sensör falan değişik mi bilemiyorum.

Donanım olarak fena bir model değil. SD 615 serisi kullanan modellere göre bu telefon GPU olarak daha güçlü. K6 Power modeli ile arasındaki en büyük fark batarya kapasitesi. Kamera tarafında da özelliklere baktığımda MP olarak aynılar ama sensör falan değişik mi bilemiyorum.
IMX258 bulunuyor. Kamera konusunda Power modeli gayet başarılı. Hızlı odaklıyor. Ön kamera için ne denebilir çok bilmiyorum.

K6 Power IMX258 kullanıyor, düz K6 modeli için aramama rağmen hiç bilgi bulamadım. Düz modelin Lenovo sitesinde sayfası bile yok. (En azından TR sitesinde durum bu.)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı