Lenovo K6 Note ROM Yükleme

kanat_58

Decapat
@Ahtapot Bey tarafından açılan Lenovo K6 Note ROM Önerileri bu konu hakkında bilgi almak istiyorum. Telefonumda TWRP yuklu fakat ROOT'lu değil unlock yaptım. ROOT yukleyemedim bir türlü onuda anlamış değilim. Hala ROOT'suz ROM yukleyebilir miyim?

Karate ve Karatep IMG dosyasılarından hangisini indirmem ve yuklemem gerekiyor. Ayrıca Wipe Cache, Dalvic Cache, System, Data yapıp ve ROM'u flashladıktan sonra karate veya karatep yukleyecek miyim? Sıra nasıl olmalı daha önceleri ROM yukluyordum ama baya uzak kaldım unuttum diyebilirim yardımcı olursanız sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bu konuyu takipteyim. Bizim hanımda da bu telefon var, acilen ROM yüklenmesi lazım. Bir güncelleme sonrası hızlı şarj iptal oldu, devreye girmiyor. Kilitlenmeler de başladı keza.

geçmiş olsun kardeşim arkadaşlar gelirse yardımcı olacaklardır inşallah yukleyeceğim fakat brick yapmak istemiyorum tam detay almadan gerçi onunda çaresi var ama uzun baya oda o yuzden kesin bir bilgi alalım öyle

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı