Lenovo L340 Gaming laptop nasıl temizlenir?

Samet Irmak

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar kullandigim model Lenovo L340 i5 modeli yaklasik 2 senedir kullaniliyor ve şu ana kadar termal macun degişmedi. Bende değiştirmek istiyorum fakat islemci ve GPU'nun bulunduğu yerdeki vidalari hiçbir sekilde cikaramiyorum. Nasıl yapacağım yardimci olur musunuz? Bilgisayarciya götürsem yapar mi?

IMG_20221114_204532-min.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kullandigim model Lenovo L340 i5 modeli yaklasik 2 senedir kullaniliyor ve şu ana kadar termal macun degişmedi. Bende değiştirmek istiyorum fakat islemci ve GPU'nun bulunduğu yerdeki vidalari hiçbir sekilde cikaramiyorum. Nasıl yapacağım yardimci olur musunuz? Bilgisayarciya götürsem yapar mi?

Eki Görüntüle 1572589
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1572589
Çıkaramıyosan bilgisayarcıya götür macunu ver abi yaparmısın de.

Geri
Yukarı