Lenovo L340 İnceleme

sungur sarıcı

Hectopat
Başlıkta belirtiğim bilgisayarı yaklaşık bir haftadır kullanıyorum size tecrübelerimden söz edip sorularınızı yanıtlamaya çalışacağım ilk olarak performans olarak gelirsek ısınma testi falan yaptım ama buraya koymaya üşeniyorum ama böyle WoW dedirtçek bir ısınma görmedim ısınma sorunu ise klavye yüzünden var nasıl diye soracak olursanız bilgisayarın kasası oyun için tasarlanmamış bu yüzden fan ekranın arkasında olmak yerine önünde bu yüzden çıkan sıcak hava doğrudan klavyeye vuruyor bu da ısınmasına yol açıyor ama sıcaklık değerleri gayet doğal gözükmesine rağmen tüm ısıyı hissediyorsunuz sanki birisi elinize 45 derece tahta çubuk vermiş gibi oluyor bu yüzden oyun için alacaksanız harici klavye şart(benim daha yok ama yakın zamanda alacağım) eğer uğraşamam diyorsanız HP Omen'lere bakmanızı öneririm onun dışında tasarımı cidden hoş mavi ışık cidden tam oturmuş acayip kalın falan da değil bu sayede gidip bir kafeye ödevinizi rahat rahat yapabilirsiniz ekranının 60Hz olması beni üzmüştü çünkü buna rakip olan bilgisayarlar direk 120Hz oluyor ama burada laptopun hangi amaç için kullanıldığı sorusu akla geliyor bunu oyun/ofis için kullanırken rakipleri(Acer Monster vb.) sadece oyun için tasarlandığından uçak motoru fan ile insan içine çıkmayı bırak yurt da bile kalamazsınız diye düşünüyorum hele bir de o kadar ağırken eğer bütçeniz varsa ASUS bakmanızı öneririm ama yoksa Lenovo L340'da alınmaz değil sorunuz olursa cevaplamaya çalışacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı