Lenovo L450 İçin eGPU Önerisi

FaNTaSTiCaS

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul, Türkiye
Daha fazla  
Lenovo L450 bilgisayarıma eGPU ile yeni harici ekran kartı bağlamak istiyorum. Bilgisayarın işlemcisi U serisi olduğu için yapıp yapmamakta kararsız kaldım. En yüksek performans alabileceğim, işlemci darboğaz yapmayacak ekran kartı hangisi olur? RX serisi geçiyor gönlümden. Desteğinizi bekliyorum.

Özellikler:
  • 8 GB RAM
  • Intel i7 5500U
  • AMD Radeon R5 M420 - Intel HD 5500 Ekran kartları

Son düzenleme:
Lenovo L450 bilgisayarıma eGPU ile yeni ekran kartı bağlamak istiyorum. Bilgisayarın işlemcisi U serisi olduğu için yapıp yapmamakta kararsız kaldım. En yüksek performans alabileceğim, işlemci darboğaz yapmayacak ekran kartı hangisi olur? RX serisi geçiyor gönlümden. Desteğinizi bekliyorum.

Özellikler:
  • 8 GB RAM
  • Intel i7 5500U
  • AMD Radeon R5 M420 - Intel HD 5500 Ekran kartları
Laptop ekran kartı değiştiremezsiniz değişen modeller var ama onları da değiştirmek mantıklı değil zor iş.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS markası nedir hocam ? Bilgisayarınızdan BIOS'unuza girdiğinizde görebilirsiniz.
Göremiyorum ne yazık ki. Şirket bilgisayarı olduğu için BIOS ekranında şirket logosu var.
@ViooYa yardımcı olabilir misiniz?
Bu konuda yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı