Çözüldü Lenovo Laptop anakart modeli nasıl öğrenilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Midgard

Hectopat
Makaleler
1
Lenovo G580 laptop anakartın modelin web sitesinde yok. Nereden bulacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:

Motherboard kısmında yazar.

Yazmıyor?

Çalıştıra msinfo32 yazın. Ardından sistem modeli yazan yerin yanında olacaktır.

20150 yazıyor aratınca web sitesi çıkmıyor?

Ekran görüntüsünü buraya atabilir misiniz? Aynı şekilde yine çalıştıra dxdiag yazdıktan sonra da sistem modeli kısmında aynı şey yazıyorsa anakart modeliniz budur. Ayrıca modeli direkt aratırsanız çıkacağını sanmıyorum. Lenova'nın kendi sitesinde olabilir ancak pek emin değilim.

Ekran görüntüsünü buraya atabilir misiniz? Aynı şekilde yine çalıştıra dxdiag yazdıktan sonra da sistem modeli kısmında aynı şey yazıyorsa anakart modeliniz budur. Ayrıca modeli direkt aratırsanız çıkacağını sanmıyorum. Lenova'nın kendi sitesinde olabilir ancak pek emin değilim.
Hangisini ekran görüntüsü atıcam? Dxdiag' dada aynu 20150.
G580'in birden fazla anakart modeli mevcut, diğer birçok modelde olduğu gibi.
Anakart üzerinde anakart model ve revizyon numarası basılmıştır.Anakarta yapıştırılmış stickerlardan birinde de bilgisi veriliyordur. RAM slotunun orada stickerı olabilir.
Bakarım sonra.

Ekran görüntüsüne gerek kalmadı. Modeliniz 20150. Eğer anakart ile ilgili bilgi almak istiyorsanız Lenovo G580 20150 diye yazmak daha iyi olur çünkü dahaçok sonuca ulaşırsınız.
Tamam, birde anakartı öğrenmek için laptobu sökmüştüm, anakartın üstünde "LA7981P" yazıyordu. AIDA64' de "Lenovo 20150" yazıyor, ikisi aynı anakart mı?

Çalıştıra msinfo32 yazın. Ardından Sistem Modeli yazan yerin yanında olacaktır.
G580'in birden fazla anakart modeli mevcut, diğer birçok modelde olduğu gibi.
Anakart üzerinde anakart model ve revizyon numarası basılmıştır.Anakarta yapıştırılmış stickerlardan birinde de bilgisi veriliyordur. RAM slotunun orada stickerı olabilir.
AIDA64 ve CPU-Z ile öğrenebilirsiniz.
Cevap veren yok mu?
AIDA64'den anakartımın modelini öğrendim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı