Çözüldü Lenovo laptop aniden kapandı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

zeldany

Centipat
Merhaba,

Minecraft'ta yapı yaparken laptop aniden kapandı. Tekrar açmaya çalıştım fakat herhangi bir tepki yoktu. Biraz bekledim ve kendi kendine masaüstü açılmış, Avast antivirüs güncellendi diye bir sekme çıkmıştı.

Google'a girdiğimde klavyenin çalışmadığını fark ettim. Kapatıp açmak istedim fakat tuşa bastıktan 2-3 saniye sonra açıldı ve normal açılma hızından fazla bir sürede açıldı.

Neden böyle oldu ve ne yapabilirim? Klavyeyi hiçbir şekilde kullanamadığım gibi yavaş açılmaya başladı. Durduk yere oldu.

Laptop markası Lenovo.

Çözüm
Hocam donanımsal veya BIOS'ta sorun var.
Hocam dünden beri hiç açmadım. Dün açılması için power tuşuna 5-6 saniye basılı tutuyordum ve hemen açılmıyordu. Bugün o olmuyor hemen açılıyor ama bu seferde klavye sorunu devam ediyor. Onunla ilgili bir tavsiyeniz var mı?

Hocam bekleyen güncelleme varmış. Onunla alakalı olabileceğini düşünmedim klavyenin fakat güncellemeyi yapınca klavye de düzeldi. Şu an bir sorun yok gibi gözüküyor. Sorun çözüldü teşekkürler.
Hocam donanımsal veya BIOS'ta sorun var.
Hocam dünden beri hiç açmadım. Dün açılması için power tuşuna 5-6 saniye basılı tutuyordum ve hemen açılmıyordu. Bugün o olmuyor hemen açılıyor ama bu seferde klavye sorunu devam ediyor. Onunla ilgili bir tavsiyeniz var mı?

Hocam bekleyen güncelleme varmış. Onunla alakalı olabileceğini düşünmedim klavyenin fakat güncellemeyi yapınca klavye de düzeldi. Şu an bir sorun yok gibi gözüküyor. Sorun çözüldü teşekkürler.

Çözüm

Geri
Yukarı