Lenovo laptop fanları hızlı çalışıp laptop kapanıyor

NikooBellic

Decapat
Daha fazla  
Laptopun markası Lenovo serisi Ideapad. Laptopun güç düğmesine basıyorum laptoptan fan sesi geliyor kısa süre sonra ses kesiliyor 5-6 saniye sonra fanlar çok hızlı ve gürültülü bir şekilde çalışıyor, o da 5 saniye civarı sonra laptop kendini kapatıyor. Çözümü nedir?

@KomoG2M, yok yani laptopta çarpan kilidi kapalıdır. 50 bin liralık masaüstü alternatifi olarak geçen devasa dizüstüler haricinde hızaşırtma yapamıyorsunuz. Ideapad serisi klasik ve günlük kullanıcıya hitap eden bir seri. Garibime geldi.
Benim lenovo l340 var ben yaptım 60dan 65 e. Ben 70 denediğimde siyah ekran olmuştu da belki ondandır dedim :)

Overclock dediğiniz hız aşırtmaysa hayır yapmadım ben laptopumda işlerimi hallediyorum boş zamanımı geçiriyorum onun dışında bir şey yok.

Ve evet bilgisayar açılmıyor arada yapıyordu gene ama açılıyordu denedikten sonra şimdi hiç yok.

Overclock dediğiniz hız aşırtmaysa hayır yapmadım ben laptopumda işlerimi hallediyorum boş zamanımı geçiriyorum onun dışında bir şey yok.

Ve evet bilgisayar açılmıyor arada yapıyordu gene ama açılıyordu denedikten sonra şimdi hiç yok.

Bilgisayarınızın dışını temizliyor musunuz? Temizliyorsanız nasıl temizliyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı