Lenovo Laptop Önerisi[Oyun Ve Ödev]

Kokasi35

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Full-Stack Developer
Merhaba benim eski emektar öldü. (Eve geçince resimleri atarım.) Direk konuya geçeyim isterseniz. Bana hem oyun oynayabileceğim hem de ödevimi yapabileceğim laptop önerebilir misiniz? Daha çok oyun amaçlı olacak ama ödev için de kullanacağım. Yani %75 oyun, %25 ödev yapmak gibi değerler verebilirim. Bütçe 1200TL. Neden laptop? Çünkü laptop benim için daha kullanışlı. Masaüstünün daha performanslı olduğunu bende biliyorum ama laptop istiyorum. Oynayacağım oyunlar çok yok ama bunları açsa iyi olur. (Low dahi açsa bile yeter.) Battlefield, Cod, gibi çok yüksek sistem önermeyen küçük çaplı oyunlarda oynamak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

N11.com güvenilir mi? Sanırım o site kendi ürünlerini satmıyor. Satıcı ile alıcının arasındaki köprü görevini görüyor galiba. @Murat Koç senin almış olduğun laptop iyi mi? Testlere baktımda hangi ayarda oynadın BF3 oyununu?

Bu arada bunu söyliyeyim benim PC ile bunun arasında pek bir fark yok. Oyunu en düşük ayarda oynadım ama grafikler çok güzeldi.

İşte bu bilgisayar benim bilgisayarımın aynısı. Öneririm. :) Ancak bu FreeDos olarak geliyormuş. Bunda 3G desteği varmış. Nasıl oluyor anlamadım ama.... :)

Freedos olsun farketmez. Ben kendimde yüklerim. Benim için önemli olan yukarıda belirtmiş olduğum özellikleri taşıyor olması. Oyun videoda değilken de kasıyor mu? Multiplayer modu denediniz mi?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı