Lenovo laptop önerisi

MKara96

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Hatay
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522431048
Merhaba arkadaşlar, bütçeyi biraz daha artırarak bu üç ürüne yoğunlaştım. Hangisini neden seçmeliyim? Bildiğim kadarıyla Thinkbook serisi malzeme kalitesi falan olsun Idepad 1 ve Slim 3 serisine göre daha iyi. Fiyatları da göz önünde bulundurduğumuzda en mantıklısı hangisi ve neden?

LENOVO Ryzen 5 7520U 16GB DDR5 1TB SSD AMD Radeon 610M Graphics 15.6 IPS FHD FreeDos 82VG00MATX Fiyatı, Yorumları - Trendyol

LENOVO Ideapad Slim 3 Intel Core i7-13620H 16GB 512GB SSD Fdos 15.6" Notebook 83EM005UTR Fiyatı, Yorumları - Trendyol

LENOVO Thinkbook 15 G3 Acl 21a40038tx R5-5500u 16 Gb 512 Gb Ssd 15.6" Dos Fhd Dizüstü Bilgisayar Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Merhaba arkadaşlar, bütçeyi biraz daha artırarak bu üç ürüne yoğunlaştım. Hangisini neden seçmeliyim? Bildiğim kadarıyla ThinkBook serisi malzeme kalitesi falan olsun IdeaPad 1 ve Slim 3 serisine göre daha iyi. Fiyatları da göz önünde bulundurduğumuzda en mantıklısı hangisi ve neden?

LENOVO Ryzen 5 7520U 16GB DDR5 1TB SSD AMD Radeon 610M Graphics 15.6 IPS FHD FreeDos 82VG00MATX Fiyatı, Yorumları - Trendyol

LENOVO Ideapad Slim 3 Intel Core i7-13620H 16GB 512GB SSD Fdos 15.6" Notebook 83EM005UTR Fiyatı, Yorumları - Trendyol

LENOVO Thinkbook 15 G3 Acl 21a40038tx R5-5500u 16 Gb 512 Gb Ssd 15.6" Dos Fhd Dizüstü Bilgisayar Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Hocam Matebook tarafına da bakabilirsiniz lakin şu model fiyatıyla hoşuma gitti gibi illaki Lenovo olacaksa
@Artoria Pendragon @Senyör Kesada

Hocam Matebook tarafına da bakabilirsiniz lakin şu model fiyatıyla hoşuma gitti gibi illaki Lenovo olacaksa
@Artoria Pendragon @Senyör Kesada
Şimdi attığınız ürüne baktım hocam. Bunu da alabilirim. Hoşuma gitti yine. Thinkbook'ler ile İdeapad arasında malzeme kalitesi ne kadar fark ediyor acaba?

Şimdi attığınız ürüne baktım hocam. Bunu da alabilirim. Hoşuma gitti yine. ThinkBook'ler ile IdeaPad arasında malzeme kalitesi ne kadar fark ediyor acaba?

ThinkBook malzeme kalitesi olarak vs daha iyi diye biliyorum tam olarak farklarını bilmiyorum. Fiyat farkı fazlaysa IdeaPad'de alınır çok kalitesiz değil.

7. Nesil R5 cihazın işlemci kötü alınmaz.

13. Nesil i7 cihaz bakılabilir aslında ama çok detaylı bilmiyorum onu.

20K Thinkbook malzeme olarak iyi ama daha iyi işlemcili aynı fiyat bandında.

ThinkBook kalite olarak daha iyi fakat fiyatlar pek iyi değil, Lenovo neden şart?
Aslında özel olarak bir nedeni yok. Ürün bağlantılarına bu şekilde ekleyince moderatör bu şekilde başlık atmış. Malzeme kalitesi fena olmayan ve 15.6 inç IPS ekran olan bu kulvarda ürünlere de açığım. Bütçe 20K civarı olursa benim açımdan daha iyi olur. Bir de Trendyol 6 taksit yaptığı için oradan olursa daha iyi olur.

7. Nesil R5 cihazın işlemci kötü alınmaz.

13. Nesil i7 cihaz bakılabilir aslında ama çok detaylı bilmiyorum onu.

20K Thinkbook malzeme olarak iyi ama daha iyi işlemcili aynı fiyat bandında.
Erkan panel tipi nedir bu attığınızın hocam?

Aslında özel olarak bir nedeni yok. Ürün bağlantılarına bu şekilde ekleyince moderatör bu şekilde başlık atmış. Malzeme kalitesi fena olmayan ve 15.6 inç IPS ekran olan bu kulvarda ürünlere de açığım. Bütçe 20K civarı olursa benim açımdan daha iyi olur. Bir de Trendyol 6 taksit yaptığı için oradan olursa daha iyi olur.

Erkan panel tipi nedir bu attığınızın hocam?
İps panel.

@MKara96 Normalde farklı model önerecektim de Slim 3 fena gözükmüyor. İşlemci ve 300 nit IPS panelle öne çıkıyor fakat kasa kalitesi düşük ve bu işlemci için 47wh batarya pek uzun süreler sunmaz. Ne için kullanacaktınız siz cihazı?

Geri
Yukarı