Çözüldü Lenovo laptopta kafe internetine bağlanmaya çalıştıktan sonra INACCESSIBLE_BOOT_DEVICE hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hiyper

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ders çalışmak için kafeye geldim ve laptopumu açıp internete bağlanmaya çalıştım. Telefondan olmasına rağmen laptopumdan olmadı. Ben de yeniden başlattım ve sonuç olarak fotoğrafta attığım hatayla karşılaştım. Otomatik onarıma hazırlanıyor diyor, mavi ekran çıkıyor. Sonra tekrar tekrar yeniden başlatıyor. YouTube'dan bakıp BIOS ayarını da değiştirdim ama ne fayda. Ders çalışmam lazım çünkü yarın vizem var, format atmadan çözümünü bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• IMG_20240418_144259.jpg
    IMG_20240418_144259.jpg
    111,1 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_20240418_143942.jpg
    IMG_20240418_143942.jpg
    127,2 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba, ders çalışmak için kafeye geldim ve laptopumu açıp internete bağlanmaya çalıştım. Telefondan olmasına rağmen laptopumdan olmadı. Ben de yeniden başlattım ve sonuç olarak fotoğrafta attığım hatayla karşılaştım. Otomatik onarıma hazırlanıyor diyor, mavi ekran çıkıyor. Sonra tekrar tekrar yeniden başlatıyor. YouTube'dan bakıp BIOS ayarını da değiştirdim ama ne fayda. Ders çalışmam lazım çünkü yarın vizem var, format atmadan çözümünü bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Hocam bir güvenli modda başlatır mısınız cihazı?

Hocam bir güvenli modda başlatır mısınız cihazı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı