Lenovo laptopta oyunlarda fonksiyon tuşları çalışmıyor

Arivenchy

Decapat
Daha fazla  
F (1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12) tuşlarını oyun içerisinde kullanamıyorum. Örneğin oyun F1 tuşuna basmamı istiyor fakat ben F1 tuşuna basınca oyun bastığımı algılamıyor onun yerine bilgisayar sesini kısıyor. Lenovo marka laptop kullanıyorum. F2 tuşuna basarsam oyun içerisinde ses yükseltiyor fakat oyun içerisinde geçerli olmuyor. Tuşu kullanamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

F (1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12) tuşlarını oyun içerisinde kullanamıyorum. Örneğin oyun F1 tuşuna basmamı istiyor fakat ben F1 tuşuna basınca oyun bastığımı algılamıyor onun yerine bilgisayar sesini kısıyor. Lenovo marka laptop kullanıyorum. F2 tuşuna basarsam oyun içerisinde ses yükseltiyor fakat oyun içerisinde geçerli olmuyor. Tuşu kullanamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

FN + F 1, 2, 3, 4,5.... Gibi tuşları kullanabilirsin ya da Lenovo vantageden sağdaki görsel gibi yapabilirsin.

1636565538471.png

Özel işlevi öyle oluyor tuş üzerindeki simgeyi açıyor. Arkadaşın attığı fotoğraftaki gibi sağ alttaki pil yüzdesine tıklayıp F1-F12 işlevini etkin duruma getirebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı