Lenovo Lecoo vs Game Booster G918

Bütçe
1500

uzayalkan

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bir klavye almayı düşünüyorum, bu ikisi arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Uzun süre kullanacağım, genelde oyun için olacak. Sizin önerileriniz var mıdır?
Mekanik klavye istiyorum Switch rengi önemli değil uzun süre dayansın ve eli yormasın yeter. Yd istemiyorum.

Dosya Ekleri

• afaf.png
    afaf.png
    151,5 KB · Görüntüleme: 34
hocam ikisi de fiyatını hak eden ürünler değil maalesef. yurt dışı konusunda kararlıysanız çok da alternatifiniz kalmıyor türkiye pazarında. klavye boyut tercihinizi belirtirseniz yardımcı olabiliriz

Bende lecoo GK301 mekanik klavye kullanıyorum çok da memnunum bir sorununu sıkıntısı görmedim merdiven altı Türk ürünleri almaktan ziyade Lenovo markasının alt markasını almayı tercih ederim karar sizin.

hocam ikisi de fiyatını hak eden ürünler değil maalesef. yurt dışı konusunda kararlıysanız çok da alternatifiniz kalmıyor türkiye pazarında. klavye boyut tercihinizi belirtirseniz yardımcı olabiliriz
Klavye boyut konusunda pek sınırım yok F tuşları olsun yeterli, bir de kablolu olmak zorunda PCde bluetooth aparatı ucuz bişey taktım pek işe yaramıyor. YD ürünleri garantisiz olmuyor mu ?

Klavye boyut konusunda pek sınırım yok F tuşları olsun yeterli, bir de kablolu olmak zorunda PC'de Bluetooth aparatı ucuz bir şey taktım pek işe yaramıyor. YD ürünleri garantisiz olmuyor mu?

Hocam uzun süreli olsun istiyorum dediğiniz için PCB'si sağlam, aynı zamanda da hot-swap modellere yönelmeniz daha doğru olur ancak bu bütçede Türkiye pazarında böyle bir ürün maalesef yok. PCB'sine güvenebileceğiniz, Switch'lerini istediğiniz gibi değiştirebileceğiniz hot-swap bir yurt dışı model sizi tatmin edebilirdi fakat pek sıcak değilsiniz anladığım kadarıyla.

Hp Omen Encoder yay sesiyle ünlü bir model olsa da istekleriniz doğrultusunda işinizi görecektir

Xpg Summoner 200 lira aşıyor bütçenizi eğer çıkarım derseniz bu da işinizi görecektir hocam

Gamepower Game Booster gibi modellere o kadar para vermek yerine en azından Switch'leri -yay sesiyle ünlü olsa da- sizi tatmin edecek seviyede olacaktır

Hocam uzun süreli olsun istiyorum dediğiniz için PCB'si sağlam, aynı zamanda da hot-swap modellere yönelmeniz daha doğru olur ancak bu bütçede Türkiye pazarında böyle bir ürün maalesef yok. PCB'sine güvenebileceğiniz, Switch'lerini istediğiniz gibi değiştirebileceğiniz hot-swap bir yurt dışı model sizi tatmin edebilirdi fakat pek sıcak değilsiniz anladığım kadarıyla.

Hp Omen Encoder yay sesiyle ünlü bir model olsa da istekleriniz doğrultusunda işinizi görecektir

Xpg Summoner 200 lira aşıyor bütçenizi eğer çıkarım derseniz bu da işinizi görecektir hocam

Gamepower Game Booster gibi modellere o kadar para vermek yerine en azından Switch'leri -yay sesiyle ünlü olsa da- sizi tatmin edecek seviyede olacaktır
XPG modelinde bakıyorum ama Red switch olunca üretici ADATA oluyor ve fiyat 1699 oluyor ama Blue modeli XPG direkt ve 4500 TL bu fiyat farkı neden oluyor ?

Geri
Yukarı