Lenovo Legion 5 AMD GPU aygıt yöneticisinde görünmüyor

çıtırcan

Decapat
Daha fazla  
7 - 8 ay önce aldığım Lenovo Legion 5 laptopta AMD Radeon grafik kartım var. Sürekli bunun hatalarıyla uğraşıyorum. Ya AMD Radeon Software uygulaması hata veriyor ya ekran kartını Aygıt Yöneticisi'nden dahi göremiyorum. Hibrit modda başlatsam dahi görünmüyor. Hangi ayarını değiştirmiş olabilirim? Neyi düzeltmeliyim? Hatalarından sıkıldım artık. Grafik kartında mı bir sorun oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle dene Aygıt Yöneticisi'nden eylem donanım değişikliklerini tara de öyle yüklenir.

7 - 8 ay önce aldığım Lenovo Legion 5 laptopta AMD Radeon grafik kartım var. Sürekli bunun hatalarıyla uğraşıyorum. Ya AMD Radeon Software uygulaması hata veriyor ya ekran kartını Aygıt Yöneticisi'nden dahi göremiyorum. Hibrit modda başlatsam dahi görünmüyor. Hangi ayarını değiştirmiş olabilirim? Neyi düzeltmeliyim? Hatalarından sıkıldım artık. Grafik kartında mı bir sorun oluyor?

Bilgisayarın linkini atar mısın?AMD kartlı legion hiç görmedim.

Bilgisayarın linkini atar mısın? AMD kartlı Legion hiç görmedim.

Driver kur çok basit.

Her seferinde hata alıyorum 2-3 günde bir kurmaktan kaldırmaktan sıkıldım başka bir yönetimi yok mu bunun driver kuruyorum 2 gün sonra giriyorum AMD Software Adrenalin Edition warning hatası alıyorum sürekli de kur düzelt sil baştan kur derken yoruyor.

Şöyle dene Aygıt Yöneticisi'nden eylem donanım değişikliklerini tara de öyle yüklenir.

Herhangi bir şey değişmedi dostum başka önerin var mı?

Bende de sürekli driver hatası veriyor. DDU ile kaldırıp tekrar kurmak zorunda kalıyorum.

Bende artık 1 - 2 gün sonra driver hatası vermeye başladı bunun bir çözümü de yok.

Sanırım APU ile birlikte RTX 3060 çalışıyordu Aygıt Yöneticisi'nden SS atar mısınız?

Gizli aygıtları göster dediğim de görünüyor anca.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    123,7 KB · Görüntüleme: 29

Geri
Yukarı