Lenovo Legion 5 ekran kartı kaç Watt?

Daha fazla  
Lenovo Legion 5 15.6" 1080p 144Hz Ryzen 7 4800H 16 GB RAM 512 GB M.2 SSD RTX 2060 versiyonu satın almayı düşünüyorum, RTX 2060 kaç W? Teşekkürler :)

Önermem müşteri menmuniteti 0 müşteri hizmetleri 0 parcaları gereksiz pahalı uzak duracağın firimalardan biri olsun diyerleri Acer HP ASUS capser alabileceğin markalar Monster Dell MSI Razer.
Legion ne kadar da kalitelide olsa 1 sorunda yanarsın -
Ben Özbekistan'da yaşıyorum vergi iadesi falan alacağız 9200TL'ye geliyor burada hadi 9500TL olsun, çok ucuz

Tamam bazı modelleri iyi ama geneli kötü.

O zaman oyle konuşmayacaksın kardeşim sen kimden yetki aldında boyle konuşuyorsun hem de bir forum alanında lütfen cümleleri yazarken dikkatli yazınız.
Soğutması iyi bir model sorun yaşayacağımı düşünmüyorum ve 1 yıl garanti var.

Teknolojik alet ona gore alın ne zaman bozulup bozulamayacağını bilemezsiniz.
Tamam bazı modelleri iyi ama geneli kötü.

Lütfen konu dışına cıkmayanız he kotu dediğin Abra serisi oda Clevo olduğundan ama Tulpar'lar sorunsuz ve sıkıntısız cihazlar hiç sorun yaşamasınız demiyorum teknoloji alet fakat dediğim gibi sadece Abra serisi oda Clevo.
Arkadaşlar
Lenovo idepad.
Lenovo Gaming
HP Pavilion
Acer Nitro.
MSI Thin.
Casper excilabur
Monster Tulpar.
Dell Vostro
Denedim ve kullandım deneyimim olmasa şu an burada size o mesajları yazmazdım ve şu anda Lenovo idepad cihazdan yazıyorum elimde kalan tek cihaz ve v25.1 alma düşüncem var inşallah alırımda.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı