Lenovo Legion 5 kod 45 hatası

jaxbabaa

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün öğlen Lenovo Legion 5 R7 5800H RTX 3060 modelli laptopu MediaMarkt'tan satın aldım. Eve gelip kurulumu ve güncellemeri BIOS güncellemesi dahil yaptım daha sonra bazı temel şeyleri test etmek istedim ses mikrofon kamera gibi. Her şey iyiyken kamerayı bir türlü açamadım tüm güncel sürücüleri kurulu ve tüm izinleri verilmiş vaziyette sonra aygıt yöneticisinden baktım ve kamera görünmüyor. Sonra birkaç deneme sonunda kamerayı gördü lakin kod 45 hatası veriyor iyi ki fotoğrafını çektim çünkü şimdi yine kamera aygıtı görünmüyor yöneticide. Benim yapabileceğim bir şey var mı acaba? Bilgisayarı yeniden başlattım hatta sıfırlayıp baştan kurdum ama bir etkisi olmadı yarın gidip uğraşmayı düşünüyorum. EğerBenim yapabileceğim bir şey var mı acaba bilgisayarı yeniden başlattım hatta sıfırlayıp baştan kurdum ama bir etkisi olmadı yarın gidip uğraşmayı düşünüyorum.

77EDE6FD-B0A7-4226-85C5-4BC301F2CDB5.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef arkadaşlar düzelmedi switchi dn başta kontrol etmiştim zaten
Arkadaşlar şuanda MediaMarkt’tayım ürünün switch tuşu bozukmuş benimle alakası olmadığını fabrikasyon olduğunu ispatladım ve birebir ürün değişimi alıyorum bir aksilik çıkmaz ise

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı