Lenovo Legion 5 nasıl?

Bütçe
30000-32000
Bence ekrana takılmayıp bir monitör alın hem mux derdide olmaz küçük ekrandamı çalıştınız şimdiye kadar bilmiyorum ama göz sağlığı için daha verimli çalışmak için bence mutlaka monitör alın Victus kullanıyorum ekran sallanması sorun denecek gibi değil masada sallanmıyor zaten ilk açtığınızda bi elastis davranıyor sizin yerinizde olsam zephyrus+ monitör alırdım.
Biraz düşünüp almaktan vazgeçtim, 4k monitör aldım bir tane orada çalışıyorum mbp ile. Bu arada monitörler masada sallanma yapıyor victus o yüzden sorun olmaz sallanma açısından. Ama dediğim gibi şimdilik ihtiyacım yok

Biraz düşünüp almaktan vazgeçtim, 4k monitör aldım bir tane orada çalışıyorum mbp ile. Bu arada monitörler masada sallanma yapıyor victus o yüzden sorun olmaz sallanma açısından. Ama dediğim gibi şimdilik ihtiyacım yok
Pardon konu eskiymiş dikkat etmemişim. En iyisini yapmışsınız bilimsel etkisi var mı bilmiyorum ama 4k TV üzerinden çalışıyorum bende 16inclik ekrana göre yorulmadan bayılmadan çok daha uzun verimli çalışabiliyorum.

Pardon konu eskiymiş dikkat etmemişim. En iyisini yapmışsınız bilimsel etkisi var mı bilmiyorum ama 4k TV üzerinden çalışıyorum bende 16inclik ekrana göre yorulmadan bayılmadan çok daha uzun verimli çalışabiliyorum.
Ben mbp 16 dan 13 e düştüm :D o sebeple almak durumunda kaldım. Bu arada mbp ekranlari parlak diye göz yoruyor olabilir 500nit sanırım parlaklığı ama monitörün 300-350 civarı. Bende monitörde daha rahat çalışıyorum

Geri
Yukarı