Lenovo Legion 5 Pro için SSD önerisi

Metmallow

Femtopat
Hocam çok teşekkürler öneriniz için. Bu SSD'nin okuma yazma hızı Kingston'unkine göre daha düşük kalıyor. Uyumluysa Kingston'u alacağım, değilse bu önerdiğiniz modeli alacağım.

Bilginiz var mıdır bununla uyumlu olup olmadığına dair?

Bilendenal sitesine baktım da uyumlu olarak işaretlemişler. Yine de emin olamayıp sormak istedim.

Hocam çok teşekkürler öneriniz için. Bu SSD'nin okuma yazma hızı Kingston'unkine göre daha düşük kalıyor. Uyumluysa Kingston'u alacağım, değilse bu önerdiğiniz modeli alacağım.

Bilginiz var mıdır bununla uyumlu olup olmadığına dair?

Bilendenal sitesine baktım da uyumlu olarak işaretlemişler. Yine de emin olamayıp sormak istedim.

Site uyumlu işaretlediyse bir problem çıkarmaz M.2 SSD'ler zaten uyumsuz olabilecek bir parça değil nasıl olsa depolama birimi.

Site uyumlu işaretlediyse bir problem çıkarmaz M.2 SSD'ler zaten uyumsuz olabilecek bir parça değil nasıl olsa depolama birimi.
Hocam tekrardan selamlar. Konuyla alakalı olarak Bilendenal sitesine destek kısmından sordum ve bana

''Bilgisayarınız PCIe gen 4 destekler ama KC3000 2TB çift tarafında nand çipleri olduğundan bilgisayarınız ile uyumlu değildir. Aynı KC3000 ün 1 tb'ında tek tarafında nand çipleri var o ürün uyumludur. Eğer 2 tb ve üzeri kapasite istiyorsanız samsung 980 pro veya 990 pro öneririm. Samsungların tek tarafında nand çipleri vardır'' denildi.
Ben de Samsung 980 pro'yu sipariş ettim. Ürün geçen günlerde elime ulaştı ve bilgisayarcı bir tanıdığımın yardımıyla dizüstüme taktık. Kurulumu da yaptık. Herhangi bir uyum sorunu yaşamadım.

Aldığım model şu:

Fiyatı biraz tuzlu olsa da işimi görüyor. Canavar gibi çalışıyor. Alacaklara tavsiyemdir.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-16 111722.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-16 111722.png
    4,5 KB · Görüntüleme: 2

Yeni konular

Geri
Yukarı