Lenovo Legion 5 Pro Isınıyor

Daha fazla  
Oldukça fazla yaşadığım elektrik kesintileri yüzünden cihazımın M.2 SSD'si bozulmuştu servise verdik SSD'leri değiştirdiler vs. Ama maksimum performans ayarına almama rağmen cihaz fanları yavaş dönüyor ve oldukça ısınıyor, Lenovo Vantage indirdim bu arada. Neden fanlar eskisi gibi dönmüyor anlayamadım. Böyle devam ederse yanacak cihaz ekran kartı CS:GO'da bile 86 derece.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oldukça fazla yaşadığım elektrik kesintileri yüzünden cihazımın M.2 SSD'si bozulmuştu servise verdik SSD'leri değiştirdiler vs. ama maksimum performans ayarına almama rağmen cihaz fanları yavaş dönüyor ve oldukça ısınıyor, Lenovo vantage indirdim bu arada. Neden fanlar eskisi gibi dönmüyor anlayamadım. Böyle devam ederse yanacak cihaz ekran kartı CS:GO'da bile 86 derece.

Elektrik akımından dolayı belki zarar görmüş olabilir, o cihazın 86 derece olması imkansıza yakın.

Servisi arayıp sorun. Tamir işlemi sırasında ya da format esnasında biostan fan boost vs gibi bir özelliği tekrar açmayı unutmuş olabilirler.
Oldukça fazla yaşadığım elektrik kesintileri yüzünden cihazımın M.2 SSD'si bozulmuştu servise verdik SSD'leri değiştirdiler vs. Ama maksimum performans ayarına almama rağmen cihaz fanları yavaş dönüyor ve oldukça ısınıyor, Lenovo Vantage indirdim bu arada. Neden fanlar eskisi gibi dönmüyor anlayamadım. Böyle devam ederse yanacak cihaz ekran kartı CS:GO'da bile 86 derece.

Yeni konular

Geri
Yukarı