Lenovo Legion 5 RTX3070 nasıldır?

Bütçe
40-45bin

Croesus16

Femtopat
Daha fazla  

Arkadaşlar bu laptopu almayı düşünüyorum önerir misiniz? Eskiden Lenovo kullanmıştım memnundum forumda HP ve ASUS ağırlıklı öneriler görünce fikrinizi almak istedim. ( HP bizim zamanımızda çok fazla önerilmezdi de son zamanlarda marka olarak iyileşme var sanırım :) )

AMD işlemci hiç kullanmadım fiyatına göre işlemcisi ve ekran kartı nasıl? 40-45bin bandında 4000 serisi modeller gördüm, 3070 ile arasında çok fark olur mu? Aynı şekilde bunun yerine bu model daha iyidir diyebileceğiniz bir model varsa link atarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler, kolay gelsin.

Bir de bu var.

Arkadaşlar bu laptopu almayı düşünüyorum önerir misiniz? Eskiden Lenovo kullanmıştım memnundum forumda HP ve ASUS ağırlıklı öneriler görünce fikrinizi almak istedim. ( HP bizim zamanımızda çok fazla önerilmezdi de son zamanlarda marka olarak iyileşme var sanırım :) )

AMD işlemci hiç kullanmadım fiyatına göre işlemcisi ve ekran kartı nasıl? 40-45bin bandında 4000 serisi modeller gördüm, 3070 ile arasında çok fark olur mu? Aynı şekilde bunun yerine bu model daha iyidir diyebileceğiniz bir model varsa link atarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler, kolay gelsin.

Bir de bu var.
Lenova laptoplar gayet iyidir kullanan var çevremde

Legion 5 serisi lenovo nun en iyi serisi diyebilirim. Sorunsuz kaliteli bir seridir.

Özellik olarak daha iyi ancak, ekran boyutu ve kalite açısından legion 5 daha iyi.

Bir de bu var.
Hem 4050 hemde katana, legion 5 bence fiyatına göre çok daha iyi bundan.

Bu geçen ay 40 bin e denk gelmişti o zaman yeterli bütçe yoktu, onun pişmanlığı var :) Şimdi 5bin fazla verip bunu almaya değer mi? Yoksa Lenovo da yeterli olur mu?

Lenovo çok kaliteli bir marka ama F/P markası değil. 3070 için bir sürü modeli var ve iyi olanların fiyatlar da acayip uçuk (Buna alınmaz demiyorum). Ben olsam bu fiyata ASUS alırım. Özellik olarak üzmez, eksi olarak ekran boyutu küçük kalıyor. HP Victus'un 4070 modellerine de bakabilirsin. Onlar 2 3K daha uyguna geliyor.

Uçuk fiyattan kastım da şuydu:

F/P markası değil dediğim gibi.

Peki önerebileceğiniz 17.3" ekranlı marka/model var mı ?
Monster tulpar serisinde 4060 lı modeller var 40-42k civarında ama monster da marka olarak biraz sıkıntılı sanırım.
Maalesef yok. Monster ise almayın, Monster kullanan iki kuzenim var ikiside servis ile içli dışlı.

Bu arada ekran kartı sıkıntılı değilde wifi kartı sıkıntılı diyecektim yanlış söyledim. eğer ramleri aldıktan sonra değiştirmeyi düşünüyorsanız alınabilir. wifi kartında ise birisi internette bir sıkıntı olmadığı halde kartın sorunu yüzünden yüksek ping ve gecikme aldığını söylüyordu. yabancı sitelerde bu model hakkında aynı şekilde ramlerde ve wifi kartında sıkıntı olduğunu belirtmişlerdi ama yüksek ping ile alakalı bir şey yakalayamamıştım bunun yerine internet hızı ile ilgili şikayet ediyorlardı yanlış hatırlamıyor isem.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı