Lenovo Legion 5 vs Monster Tulpar T7

TheAEG

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba 30-35 bin fiyat aralığında diz üstü bilgisayar almayı düşünüyorum iki model arasında kaldım. Lenovo Legion 5 ve Monster Tulpar t7. T7 de i7 12700H işlemcisi var, Legion 5 de 11600h bunun yanında t7'nin RAM'i 32 depolaması 1 TB. Herkes Monster'ı kötülüyor bu özellliklerden feragat edip Lenovo mı almalıyım.

Legion kalitesi kesinlikle tartışılmaz. Fakat konu saf güç ise Tulpar daha öne geçiyor. Fakat yeni model Tulpar'lar Clevo marka kasa kullanmıyor, kasaları gayet kaliteli ve soğutmasıda gayet başarılı. İki modelin de tam linkini atar mısınız?

Legion kalitesi kesinlikle tartışılmaz. Fakat konu saf güç ise Tulpar daha öne geçiyor. Fakat yeni model Tulpar'lar Clevo marka kasa kullanmıyor, kasaları gayet kaliteli ve soğutmasıda gayet başarılı. İki modelin de tam linkini atar mısınız?
Bu legion:

bu da tulparın :

Bu Legion:

Bu da Tulpar'ın:

@messinicocugu @Artoria Pendragon @SEMIKAANCAKIR

Bu Legion:

Bu da Tulpar'ın:

Tulpar'i tercih edin, tongfang kasalı modelleri kötü değil.

Tulpar'i tercih edin, tongfang kasalı modelleri kötü değil.

İşin açığı benim de gönlüm Tulpar'dan yana performansı nedeni ile lakin ısınma problemi beni çok korkutuyor. Araştırmalarıma göre bu sorun genellikle kasalarından ötürü, sizin dediğiniz kasa da ısınma sorununu çözdüler mi? Tongfang kasa olup olmadığını nereden anlayabilirim?

V20.5 çok daha mantıklı aradaki farkı verip daha kötü bir model almayın.

Peki sizce ısınma da ne kadar problem yaşarım.

İşin açığı benim de gönlüm Tulpar'dan yana performansı nedeni ile lakin ısınma problemi beni çok korkutuyor. Araştırmalarıma göre bu sorun genellikle kasalarından ötürü, sizin dediğiniz kasa da ısınma sorununu çözdüler mi?

Bir problem olmaz soğutması iyi.

İşin açığı benim de gönlüm Tulpar'dan yana performansı nedeni ile lakin ısınma problemi beni çok korkutuyor. Araştırmalarıma göre bu sorun genellikle kasalarından ötürü, sizin dediğiniz kasa da ısınma sorununu çözdüler mi? Tongfang kasa olup olmadığını nereden anlayabilirim?

Tongfang olup olmadığını klavye ortaliysa veya arkada 2 adet çizgi yoksa anlayabilirsin, genel şikayetler Monster'da Clevo kasaları üzerine zaten, bu modelleri gayet iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı