Lenovo Legion 5 vs MSI Vector GP77

Retail ve OEM nedir kısaca anlatabilir misiniz? Ayrıca ben alırsam hangi aşamaları yapmam gerekir? Satın alım kısmında Retail vs mi yazıyor?

İkisi ayrı satılıyor;

1687354826440.png

Bu lisansların farkları ise burada mevcut;

İkisi ayrı satılıyor;

Eki Görüntüle 1830420

Bu lisansların farkları ise burada mevcut;

Okudum ve anladım. Ben de Retail alacağım. Teşekkürler.

İşin arka planı hakkında fikrim yok, sağlam lisans yıllardır piyasada ve bende kullandığım için paylaştım. Ekstra olarak ürün anahtarım Microsoft hesabıma işlendiği için (Retail aldım OEM değil) herhangi bir şüphem yok.

Sizce Pro mu alayım yoksa Home mu? Çok saçma bir soru tabii ki de ama yine de sağlama alayım dedim. @Astiva

Ayrıca bu anahtarı şimdi alsam 1 hafta sonra felan yüklesem bir sorun olur mu? Yani zaman aşımından silinir mi?

Son düzenleme:
Ayrıca bu anahtarı şimdi alsam 1 hafta sonra falan yüklesem bir sorun olur mu? Yani zaman aşımından silinir mi?

Hayır silinmez, ben Pro kullanıyorum, keyfiniz ne isterse onu alın.

Teşekkürler!

Ayrıca ben bilgisayarı 68 binde değil de dolardan dolayı 75 binde aldım. Zaten bu fiyata bu donanımla rakibi yok sanırım. Umarım 75 bine daha iyi bir bilgisayar yoktur zaten bunun bir üstü I9 ve 4080 daha üstü de I9 ve 4090 bunlar da zaten 100 bin üstü.

@Astiva @Görkem Say @646148 bu windows'u yükleyeyim dedim flash belleğe ama karşıma windows 11 yükleme medyası oluşturma aşağıda da windows 11 disk görüntüsünü (ISO) indirme diyor. Hangisini indireceğim?

@gadaol @DNA

Sorun kalmadı zaten yükleme dosyası oluşturma kısmında yeniden yükleme yazıyormuş o yüzden ISO indireceğim zaten youtube da da ISO indiriyorlar.

Teşekkürler!

Ayrıca ben bilgisayarı 68 binde değil de dolardan dolayı 75 binde aldım. Zaten bu fiyata bu donanımla rakibi yok sanırım. Umarım 75 bine daha iyi bir bilgisayar yoktur zaten bunun bir üstü I9 ve 4080 daha üstü de I9 ve 4090 bunlar da zaten 100 bin üstü.

@Astiva @Görkem Say @646148 bu windows'u yükleyeyim dedim flash belleğe ama karşıma windows 11 yükleme medyası oluşturma aşağıda da windows 11 disk görüntüsünü (ISO) indirme diyor. Hangisini indireceğim?

@gadaol @DNA

Sorun kalmadı zaten yükleme dosyası oluşturma kısmında yeniden yükleme yazıyormuş o yüzden ISO indireceğim zaten youtube da da ISO indiriyorlar.
@Görkem Say @Astiva @DNA @gadaol Merhaba tekrardan şimdi ben windows yükleyeceğim de sonradan sürücü vs nereden indireceğim?

Ve bios vs da dahil olmak üzere çok fazla sürücü(driver) var bunların hepsini indirecek miyim? Ayrıca win 11 21h2 ya da 22h2 ne demek oluyor? Sadece win11'in mi sürücülerini indireceğim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı