Lenovo Legion laptopun RTX 4080-4090 sürümünün fiyatı ne kadar olur?

Bütçe
75000
İyi ki ROG STRIX Scar 18 almışım dedirtti bana. Bir de bu sene fiyatda rekabet edebilmek için kaliteden kıstı Lenovo Legion 7 Pro.

Mübarek laptoplar arabalarla yarışıyor😅 Bende Lenovo'nun 4000 serisi modellerini bekliyorum tabii benimkiler Ideapad Gaming ve loq serisi bunlara bu kadar veremem.

Mübarek laptoplar arabalarla yarışıyor😅 Bende Lenovo'nun 4000 serisi modellerini bekliyorum tabii benimkiler Ideapad Gaming ve loq serisi bunlara bu kadar veremem.
Hocam bende 4060 LOQ bekliyorum. Vatandaki Legionlar yurtdışı fiyatından %45 fazla falan geldi. 900 dolarlık(18,5 bin TL) LOQ model 25-26 bine gelirse çok iyi olur.

Hocam bende 4060 loq bekliyorum. Vatandaki Legion'lar yurt dışı fiyatından %45 fazla falan geldi. 900 dolarlık(18, 5 bin TL) loq model 25-26 bine gelirse çok iyi olur.

Hocam bence 25-26.000TL bile 900$ olan bir modele fazla kendinizi ve çevrenizdekileride bu beklentiye bence sokmayın. ASUS TUF A15'in 1250$ modeli bile 21.000TL gibi bir fiyattan satışa çıktı. Lenovo'nun LOQ modelide hem yeni bir model hem de lansman fiyatı derken uygundan çıkması lazım. Benim aklımdaki fiyat 21-22.000TL civarında çıkar diye tahmin ediyorum. Biraz da iş bizde bitiyor pahalıdan çıkarsa tepki vererek aldırmamamız lazım sanki alamayacak gibi saldırınca fiyatlar düşmüyor.

Son düzenleme:
Oha abi, bu ne biçim fiyat ya!? 90000 TL ye koymuşlar cihazı biz hangi para ile alacağız bunu?
Sepette %8 indirim koymuşlar şimdi, garip olan thunderbolt 4 koymamışlar cihaza ilginç

Oha abi, bu ne biçim fiyat ya!? 90000 TL ye koymuşlar cihazı biz hangi para ile alacağız bunu?

Şaka gibi 😀 Biraz beklesek iner inşallah demekten başka birşey diyemiyor insan. Acı verici.

Hocam bence 25-26.000TL bile 900$ olan bir modele fazla kendinizi ve çevrenizdekileride bu beklentiye bence sokmayın. ASUS TUF A15'in 1250$ modeli bile 21.000TL gibi bir fiyattan satışa çıktı. Lenovo'nun LOQ modelide hem yeni bir model hem de lansman fiyatı derken uygundan çıkması lazım. Benim aklımdaki fiyat 21-22.000TL civarında çıkar diye tahmin ediyorum. Biraz da iş bizde bitiyor pahalıdan çıkarsa tepki vererek aldırmamamız lazım sanki alamayacak gibi saldırınca fiyatlar düşmüyor.
Aynen öyle hocam. Çok haklısınız. Mantıken dediğiniz fiyatlarda çıkması lazım ama gel gör ki vatan bilgisayar bile 50 bin liralık laptopu 70 bine satıyor. Piyasaya baktığımız zaman 4060'lı modellerin 40 bin liradan başladığı bir yerde, biz bunu 30-35 bine koysakta bu cihaz satılır derlerse bizim tepki gösterip almamız lazım bu cihazları.

Vallahi yine iyi çıkartmışlar. Legion'lar geçen sene yok sattı. Vatan böyleyse diğer yerler 2-3 bin aşağı çıkartır. Doların hali ortada. Ben beklemeyim deyip Newegg'ten 51 bine legin 5 Pro 4070 aldım. İyi mi kötü mü kararsız kaldım.

Hocam kusura bakmayın konuyla alakasız ama siz simdi Newegg'den laptopu satin aldiginizda gumruk vergisini Newegg aliyor sizden ve gumrukten gecerken laptop takilmiyor degilmi cok karisik internetteki bilgilerde bir yardimci olursaniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı