Lenovo Legion laptopun RTX 4080-4090 sürümünün fiyatı ne kadar olur?

Bütçe
75000
Hocam bir konu yanlış anlaşılmış galiba, "aman rog alınmaz yanına yaklaşmayın" demedim, i9 RTX4080 ve RTX4090 için bu sene uzak durun dedim. RTX4070'li versiyonu ile dediğim gibi ürün ellerinde olsaydı ben onunla devam edecektim bu alınabilir dedim. Çünkü coil whine neredeyse yoktu ve cihaz çok serin çalışıyordu. Yoksa zaten bu cihazları biz değil elin yabancısı üretiyor. Benim derdim milletim bir şey alırken parasının hakkını veren cihaz alsın, ben onun derdindeyim. Özellikle Asus'un hangi özelliklerde olan modellerinden bu sene uzak durulması gerektiğinden bahsettim diğer modellerine bir şey demedim, almayın değil uzak durun sadece bahsettiklerimden, yine de tercih size kalmış😃. Şuraya video atabilsem atacam, coil whine ne kadar kötü ses çıkarıyor bir duysanız. Yok klavyeye kafanızı yaklaştırmanız lazım falan değil yani bildiğiniz youtube da ses seviyesi %10-15 te coil whine ile yarışıyordu ses.

Dediğiniz gibi legionda eksiltilen özellikler çok önemsiz benim için. Birisi de thunderbolt 4 bile yok demişti ama var cihazda. Cihaz CNC değil ama yine alü karışımlı plastik hissi veren bir malzeme var. Alt kapak hariç. Bence metal kasa olması bir yandan eksi. 😭 Ekstra cihaz 3 kilo geliyor. Gerçekten ağır. Çizilince de çok kötü oluyor, çizik parlıyor.

aynısını HP Omen içinde dediler onda da yüksek çıktı değerler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Asus Rog Strix Scar G16 coil whine sorununun ne derece olduğunu gösteren video.

Eksik olmasın şimdi herkes G16 ının bütün modelleri sanacak. Video daki Asus Rog Strix Scar G16 i9 13980hx RTX4080'dir.
bence i9 cihazlarda sorun var :):):)

Hocam bir konu yanlış anlaşılmış galiba, "aman rog alınmaz yanına yaklaşmayın" demedim, i9 RTX4080 ve RTX4090 için bu sene uzak durun dedim. RTX4070'li versiyonu ile dediğim gibi ürün ellerinde olsaydı ben onunla devam edecektim bu alınabilir dedim. Çünkü coil whine neredeyse yoktu ve cihaz çok serin çalışıyordu. Yoksa zaten bu cihazları biz değil elin yabancısı üretiyor. Benim derdim milletim bir şey alırken parasının hakkını veren cihaz alsın, ben onun derdindeyim. Özellikle Asus'un hangi özelliklerde olan modellerinden bu sene uzak durulması gerektiğinden bahsettim diğer modellerine bir şey demedim, almayın değil uzak durun sadece bahsettiklerimden, yine de tercih size kalmış😃. Şuraya video atabilsem atacam, coil whine ne kadar kötü ses çıkarıyor bir duysanız. Yok klavyeye kafanızı yaklaştırmanız lazım falan değil yani bildiğiniz youtube da ses seviyesi %10-15 te coil whine ile yarışıyordu ses.

Dediğiniz gibi legionda eksiltilen özellikler çok önemsiz benim için. Birisi de thunderbolt 4 bile yok demişti ama var cihazda. Cihaz CNC değil ama yine alü karışımlı plastik hissi veren bir malzeme var. Alt kapak hariç. Bence metal kasa olması bir yandan eksi. 😭 Ekstra cihaz 3 kilo geliyor. Gerçekten ağır. Çizilince de çok kötü oluyor, çizik parlıyor.

aynısını HP Omen içinde dediler onda da yüksek çıktı değerler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Asus Rog Strix Scar G16 coil whine sorununun ne derece olduğunu gösteren video.

Eksik olmasın şimdi herkes G16 ının bütün modelleri sanacak. Video daki Asus Rog Strix Scar G16 i9 13980hx RTX4080'dir.
Hocam bende de rtx 4070 g18 vardı.coil whine vardı,dahada kötüsü bilgisayar sürekli kilitleniyordu.Bence bu seneki g serisi parasinin hakkını vermiyor.8 senelik lenovo y70 laptobum var.şarj az gitmesi dışında hic bir sorun yaşamadım.Aynı yıllarda çıkan asuslara bakın çoğu anakart bozup çöp oluyor.

Bu model mi alınmalı; 33.998,99 TL

Yoksa bu model mi alınmalı; 43.349,15 TL

Asus Rog strix G18 13980hx RTX4080,
Asus Rog strix G18 13980hx RTX4070,
Asus Rog Strix Scar G16 13980hx RTX4080 (3 tane aldım iade ettim.)
😃
Bende Asus Rog Strix Scar G16 13980hx RTX4080 modeli var.Özellikle ürünü freedos aldım.Ve bırakın coil sesini herşeyi normal çalışıyor,bir sıkıntı yok.Soğutma olarak ta yerinde çalışıyor.Fan sesi olarak ta süper.
Flow x13 te aldım bu cihaz da da sorun yaşamadım.Dört dörtlük cihazlar.
Demem o ki biraz da şans işi bu.Şimdilik hiçbir sorun yok.

Bu model mi alınmalı; 33.998,99 TL

Yoksa bu model mi alınmalı; 43.349,15 TL

Ya of ben salağım gidip 35800 bayıldım çiçeksepetinden üstteki modele. Meğersem trendyolda satıyorlarmış 34'e. İade edeyim bari bilgisayar gelince kargoyu direkt almadan.

Ya of ben salağım gidip 35800 bayıldım Çiçeksepeti'nden üstteki modele. Meğerse Trendyol'da satıyorlarmış 34'e. İade edeyim bari bilgisayar gelince kargoyu direkt almadan.

Aynen en iyisi iade etmek ama bence limitiniz var ise direk Trendyol'dan sipariş verin. İndirim bitebilir. Biraz da bu indirim olayları kısmet işi.

Aynen en iyisi iade etmek ama bence limitiniz var ise direk Trendyol'dan sipariş verin. İndirim bitebilir. Biraz da bu indirim olayları kısmet işi.
Keşke olsaydı, alırdım direkt. Buradaki sorun direkt benim körlüğüm. Ürün 11 Mayıs'tan beridir 34 binmiş. Ben dün aldım 35800'e ve Çiçeksepeti'ndeki güncel rakam şu anda 37 bin oldu. Dediğiniz gibi iade edersem para hesabıma geçene kadar o ürünün fiyatı muhtemelen artacak ve ben de daha ucuz bir ürün almak zorunda kalacağım gibime geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı