Lenovo Legion laptopun RTX 4080-4090 sürümünün fiyatı ne kadar olur?

Bütçe
75000
KIOXIA EXCERIA PRO 2TB NVMe M.2 SSD (7300MB Okuma / 6400MB Yazma)| ITOPYA.COM bunuda önerebilirim ben 1 tb olanını aldım bugün cihaz için 2750 tl ye d ram olan kaliteli bir ssd iyi markadaır f/p olarak gayet başarılı bilginiz olsun

msı kullananların hepsi fan sesinden likayetçi yıllardır coolerbost 5 aynı kaplamasız bakır borulu sistem var raider de de vector de de legion pro 7 aldığımız cihazlarda waporchamber buhar odalı soğutma var ve teslerine bakıyorum 4-5 gündür inanılmaz iyi doğutması ama en önemli beni iten 4090 olması oldu zaten ileriye dönük
Hayir buhar odasi ne vectorde ne raiderda var, sadece lagionda mevcut.

İşte soğutma teknolojisinden ötürü bile legion önde msı cihazlara göre bana göre sizin cihazınız geldimi kullanıyor musunuz yoksa henüz elinize ulaşmadımı ?
Benim cihaZim geldi ama açmadan once elimdeki msi cihazi iade etmem gerekiyor. İade edemezsem legionu geri verecegim. Umarim iade edebilirim.

cihazın hangi noktalarından memnun değilsiniz ?
Cihazin adaptoru patladi hocam

Aldiktan 2 hafta sonra adaptor yüksek fizirti sesi yuuznden garantiye gonderdim biraz inatlaşinca yenisini getirttilar tabi 4wy falan surdu. O yeni gelen adaptor de dort gün once patladi şarj olmuyor laptop ben de gene garantiye gonderdim DOA raporu alirim inşallah.

Cihazin adaptoru patladi hocam

Aldiktan 2 hafta sonra adaptor yüksek fizirti sesi yuuznden garantiye gonderdim biraz inatlaşinca yenisini getirttilar tabi 4wy falan surdu. O yeni gelen adaptor de dort gün once patladi şarj olmuyor laptop ben de gene garantiye gonderdim DOA raporu alirim inşallah.
benim üründe verildi kargoya bakalım :) :) şimdi baktım mediamarkt sitesine stok bitmiş :)

Geri
Yukarı