Elektronik Lenovo Legion R25F-30 280Hz Monitör 4999 TL!

Game Booster markasının panel ürettiğini hiçbir mesajımda belirtmedim zaten? Game Booster ile farkı kalmaz demen VA monitörlerden anlamadığını sadece IPS panellerin iyi olduğunu savunmaya çalışmandan belli daha çok muhabbete girmeyeceğim monitörler hakkında biraz daha bilgi sahibi olup gelin.
1705769146497.png

Aynen, "sadece IPS'ler kalitelidir" tarzı bir yaklaşım sergilediğimin en büyük kanıtı bu mesaj. (!) Dandik bir model attığın. Konu açmak için konu açıyorsun sürekli. Açtığın 5 indirim konusunun 4'ü saçmalık.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 2090969
Aynen, "sadece IPS'ler kalitelidir" tarzı bir yaklaşım sergilediğimin en büyük kanıtı bu mesaj. (!) dandik bir model attığın. Konu açmak için konu açıyorsun sürekli. Açtığın 5 indirim konusunun 4'ü saçmalık.

Evet sen çok faydalısın zaten en azından fiyatı düşmüş ürünleri paylaşıyorum senin yazdığın her şey saçmalık boş mesaj kasıyorsun sadece.

Evet sen çok faydalısın zaten en azından fiyatı düşmüş ürünleri paylaşıyorum senin yazdığın her şey saçmalık boş mesaj kasıyorsun sadece.
Saçma sapan çöp ürünler paylaşıyorsun ve millet bunları görüp, alıyor cidden. Fiyatı düşmüştür, doğrudur ama çöp ürünse önemi yok hatta paylaşmamalısın. Aynen, benim yazdıklarım saçmalıkmış, hiçbir işe yaramıyormuş. Bir günde onlarca kişiye SSD, hazır sistem, PSU, işlemci, GPU gibi konularda yardım ediyorum (bu kanıtlıdır, istiyorsan aç bak) ama rozet için konu açan ve önerdiği üründen bihaber olan birinden daha değersizim. Özür dilerim.

Yüksek Hz ve VA panel sıkıntılı bir durum maalesef.😬
VA olup kaliteli olan modeller zaten bu fiyat skalasında olmuyorlar, benim VA panellere karşı ön yargım yok saint hocamın önerdiği VA panelde gördüm ama UFO testlerine baktığımda güzeldi. Bu cihazın yorumlarına bakacak olursam bunun kötü olabileceği ortada. Risk almaya değmez bu fiyata 280 Hz için. 280 Hz için ben ghostinge katlanırım diyenlere bir ihtimal ancak ağır oyunlarda 280 FPS alacak sisteme sahip biri de zaten buna bakmaz.

Özetle bedava verseler alınmayacak ürünler arasına girebilir ne derseniz deyin önerilmez.

Yüksek Hz ve VA panel sıkıntılı bir durum maalesef.😬
VA olup kaliteli olan modeller zaten bu fiyat skalasında olmuyorlar, benim VA panellere karşı ön yargım yok saint hocamın önerdiği VA panelde gördüm ama UFO testlerine baktığımda güzeldi. Bu cihazın yorumlarına bakacak olursam bunun kötü olabileceği ortada. Risk almaya değmez bu fiyata 280 Hz için. 280 Hz için ben ghostinge katlanırım diyenlere bir ihtimal ancak ağır oyunlarda 280 FPS alacak sisteme sahip biri de zaten buna bakmaz.

Özetle bedava verseler alınmayacak ürünler arasına girebilir ne derseniz deyin önerilmez.

Tamam anladıkta bana atsana sıfır 4999 TL fiyata 280Hz monitör? Neden satışta bu elektronik alet o zaman herkes gidip 10k verip kaliteli 240-280Hz monitörlere yapışsın tamam kötü olabilirde normal piyasa fiyatının altında bir ürün.

Kimse gidip iPhone X'de almasın o zaman kronik sıkıntılardan geçilmiyordu hani bu telefon kapış kapış gidiyor hala 7-10k bütçede?

Game booster markasının panel ürettiğini hiçbir mesajımda belirtmedim zaten? Game booster ile farkı kalmaz demen VA monitörlerden anlamadığını sadece IPS panellerin iyi olduğunu savunmaya çalışmandan belli daha çok muhabbete girmeyeceğim monitörler hakkında biraz daha bilgi sahibi olup gelin.

Reis boş ver bunları ya sen zaten güzel monitör bulmuşsun bayağı daha ne istiyorlar güzel istiyolarsa 10000TL'yi gözden çıkarmaları lazım bunlar 5000TL'ye en kral monitörü istiyorlar olmaz mı öyle.

Reis boş ver bunları ya sen zaten güzel monitör bulmuşsun bayağı daha ne istiyorlar güzel istiyolarsa 10000TL'yi gözden çıkarmaları lazım bunlar 5000TL'ye en kral monitörü istiyorlar olmaz mı öyle.

*Olmaz ki öyle.

Tamam anladıkta bana atsana sıfır 4999 TL fiyata 280Hz monitör?

Beni mi sınıyorsun? Bu monitör 280 Hz değil zaten 240 Hz OC yapılmış hali 280 Hz yani saf olarak 240 hz bir panelden bahsediyoruz. Yorumlarında da söylenmiş 240 Hz kullanmak daha mantıklı diye kim bilir ne sorun yaşadılar böyle dediler her neyse.
200 Hz ve 240 Hz monitör ise tabii ki var pivot değiller ama varlar. Yani fason üretimler ama mümkün.
Pivot ise sonradan takılabilir o kadar önemli bir şey değil. Tabii rahatlık aslında ama Lenovo'da bu VA panel zincirine girmiş.

Neden satışta bu elektronik alet o zaman.

Satışta dediğin 2 tane satıcısı var 1 tanesi ucuz. Belli ki birkaç gün sonra oda olmayacak veya fiyatı çıkacak ( her ne kadar Lenovo'nun fiyat politikası uygun olsa da). Bence bana kimse ghostingten eleştirilmiş daha test sonucu ne olduğu belli olmayan ve forumda kullanıcısını dahi görmediğim 240 Hz VA paneli savunmasın çünkü bu bir risk. Ben alınır veya alınmaz veya da neden satışta diye sormadım konuyu da burayı çekme. Bir ton VA panel varken piyasada 200 Hz veya 165 Hz bu soruyu sorman saçma olmuş.

Herkes gidip 10k verip kaliteli 240-280Hz monitörlere yapışsın tamam kötü olabilirde normal piyasa fiyatının altında bir ürün.

Fiyatının altında bir ürün olabilir ama ben fiyatına göre değerlendirme yapmadım farkındaysan. Genel olarak VA paneller için konuştum, bu tarz ürünlere yani. Hatta yorumumda da fiyatını da kast ederek bunun için dedim ki, 240 veya 280 Hz istiyorum ama ghostinge katlanırım diyenler bir nebze düşünebilir ama ben önermiyorum.

Kimse gidip iPhone X'de almasın o zaman kronik sıkıntılardan geçilmiyordu hani bu telefon kapış kapış gidiyor hala 7-10k bütçede?

Fikrine saygı duyuyorum ama sen benimkine duymayacaksan daha uzar bu konu. Herkes istediği panel tipini tercih edebilir. Ben VA istemiyorum sağ ol özellikle de 280 Hz. Bu tarz bir monitör de kullandım 165 Hz olmasına rağmen ghosting vardı 280 Hz ile ghosting artık nasıldır düşünmek istemiyorum bile. Ayrıca verdiğin örneğe bakılırsa 144 Hz VA panellerinde alıcısı var ve kapış kapış gidiyor ama forumda öneren kaç kişi görüyorsun? Forumdaki katkıların için teşekkür ediyorum ama ben bu tarz VA paneller için uyarımı yapayım.

*Olmaz ki öyle.

Monitörü kullandın mı?

Son düzenleme:
Beni mi sınıyorsun? Bu monitör 280 Hz değil zaten 240 Hz OC yapılmış hali 280 Hz yani saf olarak 240 Hz bir panelden bahsediyoruz. Yorumlarında da söylenmiş 240 Hz kullanmak daha mantıklı diye kim bilir ne sorun yaşadılar böyle dediler her neyse.
200 Hz ve 240 Hz monitör ise tabii ki var pivot değiller ama varlar. Yani fason üretimler ama mümkün.
Pivot ise sonradan takılabilir o kadar önemli bir şey değil. Tabii rahatlık aslında ama Lenovo'da bu VA panel zincirine girmiş.

Satışta dediğin 2 tane satıcısı var 1 tanesi ucuz. Belli ki birkaç gün sonra oda olmayacak veya fiyatı çıkacak ( her ne kadar Lenovo'nun fiyat politikası uygun olsa da). Bence bana kimse ghostingten eleştirilmiş daha test sonucu ne olduğu belli olmayan ve forumda kullanıcısını görmediğim 240 Hz VA paneli savunmasın çünkü bu bir risk. Ben alınır veya alınmaz veya da neden satışta diye sormadım konuyu da burayı çekme. Bir ton VA panel var 200 Hz veya 165 Hz bu soruyu sorman saçma olmuş.

Fiyatının altında bir ürün olabilir ama ben fiyatına göre değerlendirme yapmadım farkındaysan. Genel olarak VA paneller için konuştum, bu tarz ürünlere yani. Hatta yorumumda da bunun için, 240 veya 280 Hz istiyorum ama ghostinge katlanırım diyenler bir nebze düşünebilir, dedim ama ben önermiyorum.

Fikrine saygı duyuyorum ama sen benimkine duymayacaksan daha uzar bu konu. Herkes istediği panel tipini tercih edebilir. Ben VA istemiyorum sağ ol özellikle de 280 Hz. Bu tarz bir monitör de kullandım 165 Hz olmasına rağmen ghosting vardı 280 Hz ile ghosting artık nasıldır düşünmek istemiyorum bile. Ayrıca verdiğin örneğe bakılırsa 144 Hz VA panellerinde alıcısı var ve kapış kapış gidiyor ama forumda öneren kaç kişi görüyorsun?

Monitörü kullandın mı?

Ya kullanmadım da ama 280 Hz bulamazsın bence o fiyata bende monitör araştırıyorum zaten.

Ya kullanmadım da ama 280 Hz bulamazsın bence o fiyata bende monitör araştırıyorum zaten.

Niye dislike atıyon doğru olanı söylüyorum.

Son düzenleme:
Beni mi sınıyorsun? Bu monitör 280 Hz değil zaten 240 Hz OC yapılmış hali 280 Hz yani saf olarak 240 Hz bir panelden bahsediyoruz. Yorumlarında da söylenmiş 240 Hz kullanmak daha mantıklı diye kim bilir ne sorun yaşadılar böyle dediler her neyse.

Satışta dediğin 2 tane satıcısı var 1 tanesi ucuz. Belli ki birkaç gün sonra oda olmayacak veya fiyatı çıkacak ( her ne kadar Lenovo'nun fiyat politikası uygun olsa da). Bence bana kimse ghostingten eleştirilmiş daha test sonucu ne olduğu belli olmayan ve forumda kullanıcısını dahi görmediğim 240 Hz VA paneli savunmasın çünkü bu bir risk. Ben alınır veya alınmaz veya da neden satışta diye sormadım konuyu da burayı çekme. Bir ton VA panel varken piyasada 200 Hz veya 165 Hz bu soruyu sorman saçma olmuş.

Fiyatının altında bir ürün olabilir ama ben fiyatına göre değerlendirme yapmadım farkındaysan. Genel olarak VA paneller için konuştum, bu tarz ürünlere yani. Hatta yorumumda da fiyatını da kast ederek bunun için dedim ki, 240 veya 280 Hz istiyorum ama ghostinge katlanırım diyenler bir nebze düşünebilir ama ben önermiyorum.

Fikrine saygı duyuyorum ama sen benimkine duymayacaksan daha uzar bu konu. Herkes istediği panel tipini tercih edebilir. Ben VA istemiyorum sağ ol özellikle de 280 Hz. Bu tarz bir monitör de kullandım 165 Hz olmasına rağmen ghosting vardı 280 Hz ile ghosting artık nasıldır düşünmek istemiyorum bile. Ayrıca verdiğin örneğe bakılırsa 144 Hz VA panellerinde alıcısı var ve kapış kapış gidiyor ama forumda öneren kaç kişi görüyorsun? Forumdaki katkıların için teşekkür ediyorum ama ben bu tarz VA paneller için uyarımı yapayım.

Monitörü kullandın mı?

Tamam alma o zaman? Neden benim indirim konumun altına gelip iddia ediyorsunuz? Eleştirdin, çekilip gitmen gerekir konuyu uzatmanın manası ne?

Monitör piyasa fiyatının altında sonuçta daha öncesinde Samsung G3 monitörler içinde herkes al al diyordu ghosting çıkınca almayın denmeye başlandı o zaman monitör almayalım 4/4 monitör isteyen gitsin dünya para yığsın umrumda mı sence?

Bende fiyat performans monitör kullanıyorum hatta geçen ay bu monitörün aynısını satın aldım ghosting dışında sıkıntısı yoktu canavar gibi akıyordu renkleri de şu an kullandığım G4 240Hz monitörden daha iyiydi 5000 TL fiyata uçak satın almayı bekliyorsunuz (indirim başlığındaki monitörü iade ettim ekranı küçük geldiği için masam büyük).

Benim bu monitör efsane kesinlikle alın gibi bir iddiam da yok bu ekonomik ortamda herkesin parası yok keyfine göre saçabileceği anlatabildim mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam alma o zaman? Neden benim indirim konumun altına gelip iddia ediyorsunuz eleştirdin çekilip gitmen gerekir konuyu uzatmanın manası ne.

Farkındaysan sayende başka bir üye de beni eleştiriyor, senin indirim konunun altına da gelmedim zaten farkındaysan etiketlendim. 😀
Zaten benzer monitörler ile ilgili incelemem var yani normal bir şey bu. Bu yaptığınız resmen kovalamak bu yüzden bu agresif dilinizi kınıyorum, sizin konularınızı takip ediyordum ama ilk defa yorum yapmak etiket ile nasip oldu oda böyle bitti. Bu kadar agresif tutumunuz olacağını bilsem ve eleştiri kaldıramayacağınızı bilsem bu tarz monitörleri kullandığımda yaşadığım kötü deneyimlerden bahsetmek istemezdim. Diğer mesajlarınıza da cevap vermeyeceğim bu yüzden iyi günler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı