Lenovo Legion R25I30 alınır mı?

@sforseyf Monitörünüz geldi mi, bir sorunu sıkıntısı var mı? Ben de almayı düşünüyorum. Memnun musunuz monitörden. Çoğunluk ölü pixel sorunuyla karşılaşmış. Işık sızması da var diyorlar. Sizde bir sorun var mı? Alınır mı monitör?

@sforseyf Monitörünüz geldi mi, bir sorunu sıkıntısı var mı? Ben de almayı düşünüyorum. Memnun musunuz monitörden. Çoğunluk ölü pixel sorunuyla karşılaşmış. Işık sızması da var diyorlar. Sizde bir sorun var mı? Alınır mı monitör?
Bende ışık veya piksel problemi olmadı ama ben monitörü çok beğenmedim. Standby modu uyanma problemi yaşadım, ses kalitesi yeterli değil, malzeme kalitesi yüksek değil, oyuncular için ilave menü özellikleri yok, YouTube görüntü titreme problemi var. G-sync açamadım. Bundan önce msi g2412 kullandım birkaç gün için. O monitörden daha fazla memnun kalmıştım.

Şahsi düşüncem başka markalara bakmanız yönünde olacaktır.

Bende ışık veya piksel problemi olmadı ama ben monitörü çok beğenmedim. Standby modu uyanma problemi yaşadım, ses kalitesi yeterli değil, malzeme kalitesi yüksek değil, oyuncular için ilave menü özellikleri yok, YouTube görüntü titreme problemi var. G-Sync açamadım. Bundan önce MSI G2412 kullandım birkaç gün için. O monitörden daha fazla memnun kalmıştım.

Şahsi düşüncem başka markalara bakmanız yönünde olacaktır.

Aynı monitörü bende alacaktım almasam mı acaba?

Şans işi biraz bu işler. Ben hiç sorunu olmasa bile bundan sonra sırf malzeme kalitesi ve yazılım destekleri yüzünden MSI alırım. Bu benim şahsi görüşüm.

Ne yazik ki artık istesem de alamam Teknosa üzerinden mağazaya gidip alacaktım zamlanarak 8 bin TL'ye çıkmış.🙁

Şans işi biraz bu işler. Ben hiç sorunu olmasa bile bundan sonra sırf malzeme kalitesi ve yazılım destekleri yüzünden MSI alırım. Bu benim şahsi görüşüm.

Hocam bende o monitörü düşünüyordum aslında. Bir konuda çok övdüler F/P dendi. AOC'nin 24g2spae/bk modeli ile bu monitör arasında kalmıştım ama dediğiniz gibiyse ve rahatsız ediyorsa AOC alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı