İnceleme Lenovo Legion R25I30 monitör incelemesi

@murty0 hocam değişim ürünü bugün geldi ve ikinci kontrolümde tekrar ölü piksel buldum. Ama bu ilkine göre daha gizli ve sadece mavi renkte görünüyor. İlki beyaz ve yeşil renkte görünüyordu. Sizin tavsiyeniz nedir? Tekrar değişime yollayayim mi?

Ölü pikselin fotoğrafı.

Dosya Ekleri

• IMG_4284.jpeg
    58,2 KB · Görüntüleme: 86
Ben bu tarz şeylere takıntılı olduğum için rahatsız etmese bile kusursuz olsun isterim ürünüm. Size bağlı yani :/

Ben bu tarz şeylere takıntılı olduğum için rahatsız etmese bile kusursuz olsun isterim ürünüm. Size bağlı yani :/

Gidip geri gelmesi 1 haftayı buluyor. Emin değilim bende.

Gidip geri gelmesi 1 haftayı buluyor. Emin değilim bende.
Şanssızlık Benim de Xbox 9.Nesil Gamepad kusurlu geldi, değişim ürünü de kusurlu geldi. Tekrar değişim istedim, gönderirken not olarak test edip yollayın yazdım kağıda ve düzgün ürün geldi.

Şanssızlık Benim de Xbox 9.Nesil Gamepad kusurlu geldi, değişim ürünü de kusurlu geldi. Tekrar değişim istedim, gönderirken not olarak test edip yollayın yazdım kağıda ve düzgün ürün geldi.

Vallahi hocam artık sabır kalmadı ya 1 haftadır oyun giremiyorum. Rahatsız etmiyor. Sadece tek temennim ileride çoğalmaması.

Vallahi hocam artık sabır kalmadı ya 1 haftadır oyun giremiyorum. Rahatsız etmiyor. Sadece tek temennim ileride çoğalmaması.
Nereden almıştınız? Ben hepsiburada uzerinden aldım 2 gün oldu geleli. Maşallahı var

Nereden almıştınız? Ben Hepsiburada uzerinden aldım 2 gün oldu geleli. Maşallahı var

Bende Hepsiburada'dan aldım hocam. Kendisinden aldım. Linkide incelemede belirttim zaten ama 2. kez gelişindede 1 ölü piksel çıktı bu sefer ugrasmak istemiyorum zaten dikkat edilmedikce görünmüyor.

Benim monitörüm de yeni. Çoğu kişinin önerdiği AOC 24G2SP model monitörü aldım. Benimkisi direk 8 bit değil. Direk 8 bit paneller ile çok farkı olur mu bilmiyorum. Önceki monitörüm Samsung QLED VA panel ve siyah rengi AOC'tan çok daha iyi gösteriyor.

Bende Hepsiburada'dan aldım hocam. Kendisinden aldım. Linkide incelemede belirttim zaten ama 2. kez gelişindede 1 ölü piksel çıktı bu sefer ugrasmak istemiyorum zaten dikkat edilmedikce görünmüyor.
Hocam hepsiburada iade-değişim için nasıl, çok uğraştırıyorlar mı?

Hocam Hepsiburada iade-değişim için nasıl, çok uğraştırıyorlar mı?

Hocam ben direkt müşteri hizmetleriyle görüştüm. Mesajlaşarak durumu anlattım değişimin hızlanması için kanıt istediler gönderdim daha sonrasında gün soruyorlar o gün gelip ürünü alıyorlar. Lakin gitmesi gelmesinden uzun sürdü ürünün. Gelmesi 1 gün iken gitmesi 4 gün sürdü. Ugrastırmadan sıfır ürün gönderdiler.

Şunu da ekleyeyim Hepsiburada'nın sitesinin bir yerinde değişim istenen ürün stokta yoksa ücret iadesi verilir yazıyordu. Eğer olası bir durumda değişim olmaz ise iade alıyorlar sanırım ama soruyorlar mı bilemiyorum yani iade edelimmi diye arayıp sorarlar mı bilemem aklınızda bulunsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…