Lenovo Legion R25I30 ölü piksel için ne yapmalı?

Alperen4423

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul\Çanakkale
Daha fazla  
Arkadaşlar monitörü yeni aldım. Ölü piksel testinde siyah arka planda sağ üst çapraz çok ufak kırmızı şekilde gözüken bir ölü piksel var, sizce iade etmeli miyim? Benim çok dert değil asla oynarken veya internette dolaşırken fark edilmiyor dahi ancak bu ölü pikselin yayılması veya başka bir sorunu tetikleme olasılığını arttırması durumu söz konusu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsiburada satıcısından aldıysanız 14 gün içinde iade hakkınız var ama ölü piksel gerekçesiyle iade etmeyin beğenmedim deyin renkler iyi değil gözüm ağrıdı falan diyerek iade ederseniz sorun olmaz.

Hepsiburada satıcısından aldıysanız 14 gün içinde iade hakkınız var ama ölü piksel gerekçesiyle iade etmeyin beğenmedim deyin renkler iyi değil gözüm ağrıdı falan diyerek iade ederseniz sorun olmaz.
Tekrar satın almak istediğimde peki bir sorun olur mu aynı modeli? Satıcı da Hepsiburada bu arada farklı bir satıcı değil.

Tekrar aldığım zaman daha kötü yerden ölü piksel çıkma olasılığı da var elde tabi birde

Son düzenleme:
Tekrar satın almak istediğimde peki bir sorun olur mu aynı modeli? Satıcı da Hepsiburada bu arada farklı bir satıcı değil.

Tekrar aldığım zaman daha kötü yerden ölü piksel çıkma olasılığı da var elde tabi birde
İadeniz yapıldıktan sonra tekrar sipariş verebilirsiniz aynı ürünü fakat gelen monitörün de ölü pikselsiz çıkacağının garantisi yok biraz şans işi.

Geri
Yukarı