Lenovo Legion R25I30 vs Gigabyte G24F-2

Lenovo pivot ve HDMI 2.1 avantajına sahip. Daha revize edilmiş bir ürün. HP daha iyi teknolojiye sahip. Yapı kalitesi ve stabil yazılımı daha iyi. Sonuçta Amerikan yapımı.

Yanlışınız olmasın. G244F için paneli kötü diyorduk. Bu G2422 başka bir monitör. G2412'nin abisi kendisi.

Bir forum açmıştım kıyaslama orada demişlerdi sizce Lenovo'dan devammı iade basıp beklemekmi kararsızım

Arkadaşlar monitör geldi, panel kalitesi filan çok iyi, renkler gayet iyi ama ayar yapmanız gerekiyor, hoparlörler ise o kadar da iyi değil boğuk geliyor ses benim gaming laptopun sesi bunu tokatlar, zaten kulaklıkla filan kullanırım. @Asiruhhhhh 'un dediği ışık mevzusu, ips glowing bende olmadı, ayarlardan dark boost level 4'deydi level 3 yaptim hatta, belki sende o ayar kapalıdır.

Şimdilik iyi gibi, memnunum. Ama bir sorum olacakti ben 23.8 inc alacaktım aslında ama bu 24.5 inclik model denk gelince bunu aldım, piksel görme bakımından cok fark olur muydu? Çünkü bu mevzu yüzünden bu 27 inc almadım. 24.5'un dibine girince az da olsa görüyorsun ama kullanma mesafesinden fark edilmiyor tabii. 23.8 olsa gözün fark edeceği kadar daha keskin olur muydu? Yoksa aradaki bu 0.7 inchlik fark gözün algılayamacağı derecede önemsiz mi? İki boyutu da deneyim edenler cevaplarsa sevinirim.

Arkadaşlar monitör geldi, panel kalitesi filan çok iyi, renkler gayet iyi ama ayar yapmanız gerekiyor, hoparlörler ise o kadar da iyi değil boğuk geliyor ses benim gaming laptopun sesi bunu tokatlar, zaten kulaklıkla filan kullanırım. @Asiruhhhhh 'un dediği ışık mevzusu, ips glowing bende olmadı, ayarlardan dark boost level 4'deydi level 3 yaptim hatta, belki sende o ayar kapalıdır.

Şimdilik iyi gibi, memnunum. Ama bir sorum olacakti ben 23.8 inc alacaktım aslında ama bu 24.5 inclik model denk gelince bunu aldım, piksel görme bakımından cok fark olur muydu? Çünkü bu mevzu yüzünden bu 27 inc almadım. 24.5'un dibine girince az da olsa görüyorsun ama kullanma mesafesinden fark edilmiyor tabii. 23.8 olsa gözün fark edeceği kadar daha keskin olur muydu? Yoksa aradaki bu 0.7 inchlik fark gözün algılayamacağı derecede önemsiz mi? İki boyutu da deneyim edenler cevaplarsa sevinirim.

siyah ekranda akşam bi foto çeksene merak ettim şimdide olur

Foto cekerken parlıyor nedense ama yine de cektim, örnek olmasi açısından laptop ekranını da çektim ama gerçekte fotodaki gibi durmuyor siyahlar daha siyah yani, tmm bir oled veya va değil ama bence iyi yani.

Dosya Ekleri

• 20240104_154731.jpg
    20240104_154731.jpg
    129,2 KB · Görüntüleme: 128
  • 20240104_154740.jpg
    20240104_154740.jpg
    92,1 KB · Görüntüleme: 118
Foto cekerken parlıyor nedense ama yine de cektim, örnek olmasi açısından laptop ekranını da çektim ama gerçekte fotodaki gibi durmuyor siyahlar daha siyah yani, tmm bir oled veya va değil ama bence iyi yani.

bendeki o resimdekinin aynısı işte neyse iade etmicem kullanmaya devam 2 aydır kafam ağrıdı zaten

bendeki o resimdekinin aynısı işte neyse iade etmicem kullanmaya devam 2 aydır kafam ağrıdı zaten
Knk galiba sende hem 23.8 hem de 24.5 inch monitör vardı. Şu sorumu da cevaplar mısın:
ben 23.8 inc alacaktım aslında ama bu 24.5 inclik model denk gelince bunu aldım, piksel görme bakımından cok fark olur muydu? Çünkü bu mevzu yüzünden bu 27 inc almadım. 24.5'un dibine girince az da olsa görüyorsun ama kullanma mesafesinden fark edilmiyor tabii. 23.8 olsa gözün fark edeceği kadar daha keskin olur muydu? Yoksa aradaki bu 0.7 inchlik fark gözün algılayamacağı derecede önemsiz mi?

Kanka galiba sende hem 23.8 hem de 24.5 inch monitör vardı. Şu sorumu da cevaplar mısın:
Ben 23.8 inc alacaktım aslında ama bu 24.5 inclik model denk gelince bunu aldım, piksel görme bakımından cok fark olur muydu? Çünkü bu mevzu yüzünden bu 27 inc almadım. 24.5'un dibine girince az da olsa görüyorsun ama kullanma mesafesinden fark edilmiyor tabii. 23.8 olsa gözün fark edeceği kadar daha keskin olur muydu? Yoksa aradaki bu 0.7 inchlik fark gözün algılayamacağı derecede önemsiz mi?

Yok yok onda bir fark etmez kullanımda alışırsın bana da çok büyük geldi ilk gelince ben 24 de denedim arasında fark var bir tık ama büyük olması daha iyi

Yeni konular

Geri
Yukarı