Lenovo Legion T5 26AMR5 R5 3600 RTX 3060 12 GB sistem 10999TL!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Farklı varyantlarını inceledim. Gözüme çarpan 1-2 özelliğini ekleyeyim buradan almış olanlar için.
-Kart OEM.
-İşlemci soğutucusu benim gördüğüm versiyonlar için stok soğutucudan hallice ve ileride 3600 için 250 300 bütçe ile soğutucu almanızı öneririm.
-Arkada kesinlikle RGB bir egzoz fanı var. Önce sanırım ışıksız 2 veya 3 fan bulunmakta.
-RGB aydınlatmalar masaüstünde Lenovonun yazılımı ile kontrol edilebiliyor.
-Yanında klavye ve mouse çıkan bir video gördüm bu kutuda var mı bilmiyorum.
-Bir videoda soğutucusuz ramler bulunurken diğerinde HyperX ramler vardı. Varyanta göre değişiyor büyük ihtimalle.

Cihaz benim hoşuma gitti fiyatı da çok uygundu. İşlemci soğutucusu performansı yetersiz gelebilir onun dışında bir sorun göremedim. HDD kızakları ve SSD yuvaları da bulunmakta. Alanlara hayırlı olsun.

Cihaz geldi. 3060 çift fanlı model. 1x16 ram hyperx fury ram var (dışı siyah, buna soğutuculu mu diyorsunuz bilmiyorum)

İşlemci fanı stok ryzen fanı değil dikey bakır soğutmalardan. Kasanın üstünde ve önünde 2'şer fan var. Solu temperli cam. Isınma konusunda sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum hiç.

Anakart nedir nereye kadar destekler fikrim yok. Fiyatına göre kalitesi güzel tek endişeniz anakart olabilir bence. Ama lenovo kaliteli iş yapar genelde.

Yeni konular

Geri
Yukarı