Lenovo Legion Y520-15IKBN Laptop Nasıldır?

SkyLeT

Hectopat
Daha fazla  
4500-5000 TL bütçe ile, yazılım geliştirmek ve arada sırada oyun oynamak için bir laptop almak istiyorum. Lenovo'nun Y520 modeli hoşuma gitti fakat hiçbir video veya inceleme yazısı bulamadığımdan emin olamadım. Kullananlar veya başka laptop önerisi olanlar yardımcı olabilir mi?

Lenovo Legion Y520

i5 7300 - GTX1050'li modelini kullanıyorum ben. Kasa kalitesi ve soğutma olarak gayet iyi durumda. Donanımlar da gayet iyi. Kesinlikle tercih edilebilir bir model. 3 aydır kullanıyorum yaklaşık olarak ve gayet memnunum ben.

Ağustos'un başında oyun testleri yüklemeye başlayacağım. NFS Payback top nokta olacak testlerde büyük ihtimal. Diğer oyunlarım Fortnite, CS:GO gibi daha çok ortalama oyuncuların oyunları olacak. NFS Payback ile başladım testlere. 1080p Medium ayarlarda sabit 60 FPS oynanıyor. Videoya alırken ufak oynamalar falan da oldu ama kullanım önemli sonuçta. FPS değil beni asıl mutlu eden. Hava 30-35 arası giderken biz daha oturduğumuz yerde terlerken bilgisayar gayet zorlayıcı bir oyunda serin kaldı.

İşlemci 70-75 arasında gidip gelirken ekran kartı 72-73'den yukarı çıkmadı. Böyle havaya böyle değerler gerçekten güzel.

Uzun uzun anlattım yine. Tercih edersen pişman olacağını düşünmüyorum. Hayırlı olsun şimdiden.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı