Lenovo Legion Y520 Düşük Performans Alıyorum

aposfire

Hectopat
Lenovo Legion Y520 alalı 15 gün oldu. İlk zamanlar oyunlarda falan kasma olmuyordu. sonra kasmaya başladı. Oyunlarda 10 FPS alabiliyordum. Bir çok şey denedim ve düzelmedi. Ekran kartı driverını bile silip tekrar güncelledim. Virüs var sanıp programlarla tarattım. Driverları güncellemeye çalıştım ama yine olmadı.

Sistem özelliklerim şöyle:

Çözünürlük 1920x1080
Ekran Kartı Markası NVIDIA
Model LEGION Y520
Ekran Özelliği FHD IPS
Grafik Tipi Paylaşımsız
İşlemci Tipi Intel
İşlemci Hızı 2,8 GHz
İşlemci Markası INTEL
İşlemci Teknolojisi Intel Core i7
Turbo İşlemci Hızı 3,8 GHz
İşlemci Modeli Intel® Core™ i7-7700HQ
Sabit Disk Kapasitesi 2 TB
SSD Var
Ram Kapasitesi 16 GB
İşlemci Çekirdek Sayısı 8
Grafik Kartı 6 GB GeForce GTX1060
Ram Tipi DDR4
Ön Bellek 6 MB
SSD Belleği 256 GB
Marka LENOVO.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı bilgisayardan benim arkadaşımda da mevcut, şu an kullanıyor bi aralar ondada böyle bir sorun ortaya çıktı, git gide kasmalar artmaya başladı ve sonunda bilgisayar açılınca sağ tık yaptığımızda yaklaşık 10 dk bekliyorduk sonra yenileye basıyorduk :D, format falan atalım diye düşündük ama garanti kapsamından çıkar diye düşündük, en son garantiye gönderdik ve bütün sorunları çözülmüştü, eğer ki yanlış hatırlamıyorsam hopörlörüde bozuktu cızırtı geliyordu, yenisiyle değiştirdiler yanlış hatırlamıyorsam. Bence sen de gönderebilirsen garantiye gönder.

bu sürümü kullanıyorum sence iyimi :) fps düzelti çnki

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    118,4 KB · Görüntüleme: 128
Lenovo Legion Y520 alalı 15 gün oldu. İlk zamanlar oyunlarda falan kasma olmuyordu. sonra kasmaya başladı. Oyunlarda 10 FPS alabiliyordum. Bir çok şey denedim ve düzelmedi. Ekran kartı driverını bile silip tekrar güncelledim. Virüs var sanıp programlarla tarattım. Driverları güncellemeye çalıştım ama yine olmadı.

Sistem özelliklerim şöyle:

Çözünürlük 1920x1080
Ekran Kartı Markası NVIDIA
Model LEGION Y520
Ekran Özelliği FHD IPS
Grafik Tipi Paylaşımsız
İşlemci Tipi Intel
İşlemci Hızı 2,8 GHz
İşlemci Markası INTEL
İşlemci Teknolojisi Intel Core i7
Turbo İşlemci Hızı 3,8 GHz
İşlemci Modeli Intel® Core™ i7-7700HQ
Sabit Disk Kapasitesi 2 TB
SSD Var
Ram Kapasitesi 16 GB
İşlemci Çekirdek Sayısı 8
Grafik Kartı 6 GB GeForce GTX1060
Ram Tipi DDR4
Ön Bellek 6 MB
SSD Belleği 256 GB
Marka LENOVO.
Kardeşim bende bu sorunu yaşıyordum 1 aydır bunun çözümü lenovayı araman gerek onlar uzaktan hallediyolar

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı