Lenovo Legion Y540 Nasıldır?

Hayır şaka değil. Garantisi ile işim bile olmadı. Nerve sense de sıkıntıları var, bazen ağ önceliği kısmı çalışmayabiliyor. Onun dışında sıkıntısı yok.

Ondan bahsetmiyorum Y520 serisi kronik HDD sorunlu 7 kez garantiye götürdüm 4 tane vida takılmamış bir de çizmişler nerve sense ile alakam yok yüklenmiyor Microsoft Store'da kod istiyor artık yani kalktı.

Ondan bahsetmiyorum Y520 serisi kronik HDD sorunlu 7 kez garantiye götürdüm 4 tane vida takılmamış bir de çizmişler nerve sense ile alakam yok yüklenmiyor Microsoft Store'da kod istiyor artık yani kalktı.
Kronik sorunlu olduğuna nasıl karar verdiniz? 2 senedir kullanıyorum cihazı, en ufak arıza çıkarmadı.

Nerve Sense'i kendi sitesinden yüklemeyi denediniz mi?

Müşteri hizmetleri kötü olabilir, orasını bilmiyorum.

Ayrıca sizin bilgisayarınız sıkıntılı diye seriyi kötülemeniz saçma.

Kronik sorunlu olduğuna nasıl karar verdiniz? 2 senedir kullanıyorum cihazı, en ufak arıza çıkarmadı.

Nerve Sense'i kendi sitesinden yüklemeyi denediniz mi?

Müşteri hizmetleri kötü olabilir, orasını bilmiyorum.

Ayrıca sizin bilgisayarınız sıkıntılı diye seriyi kötülemeniz saçma.

1-)evet Lenovo forumlarından araştırınız 1000'in üstünde vaka var.
2-)siteden indirince Microsoft Store'den de indirin yazıyor basıyorum indirmeye kapalı.
3-)evet.
4-)maalesef hayır Lenovo sevdiğim marka yoga 510'da kullanıyorum.

1-)evet Lenovo forumlarından araştırınız 1000'in üstünde vaka var.
2-)siteden indirince Microsoft Store'den de indirin yazıyor basıyorum indirmeye kapalı.
3-)evet.
4-)maalesef hayır Lenovo sevdiğim marka yoga 510'da kullanıyorum.
Şahsen derin bir araştırma yapmadım ama cihazımdan memnunum. HDD sıkıntısız çalışıyor, aktif bir şekilde de kullandım. Doğrudur, sorun yaşayanlar vardır. Haklı olabilirsiniz.

Lenovo Y540 kullanıcıyım ısınma sorunu her laptop ta oldugu gibi bundada var fakat MSI afterburner ile bu sorunu çözdüm, BFV vb oyunları gayet rahat oynayabiliyorum. Tasarım ve kozmetik olarakta çok güzel Y540 tavsiye ederim.

Lenovo Y540 kullanıcıyım ısınma sorunu her laptop ta oldugu gibi bundada var fakat MSI afterburner ile bu sorunu çözdüm, BFV vb oyunları gayet rahat oynayabiliyorum. Tasarım ve kozmetik olarakta çok güzel Y540 tavsiye ederim.
Selam. Isınma sorununu nasıl çözdünüz ?

Selam. Isınma sorununu nasıl çözdünüz?

Underwalt yaptim klonum

Selam. Isınma sorununu nasıl çözdünüz ?

Underwalt yaptim klonum
tamam cok tesekkurler

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı