Lenovo Legion Y720 GTX1060 6000TL

Vatan ve hepsiburadayı aradım ama bu ürünün stoklara gelip gelmeyeceğinden haberleri yok. 10 eylüle kadar bekeleyeceğim eğer başka bi ürün de indirim olmassa bu cihazı alacağım

Evet arkadaşlar ben bu cihazı aldım şuan için gayet güzel, sorusu olan varsa cevaplarım. Bilgisayarı tanıdığım bir bilgisayarcıdan sipariş verdim o da lenovo dan istedi, yani her türlü tedarik edebilirsiniz.

Merhabalar,

Ben de aynı ürünü almayı düşünüyorum ama dediğiniz gibi ürünü populer mağazalarda bulamıyorum. N11, technolojipazar, gittigidiyor vb. sitelerde mevcut. Siz nereden aldınız? Isınma ile ilgili bir problem var mı?

Teşekkürler,

Evet arkadaşlar ben bu cihazı aldım şuan için gayet güzel, sorusu olan varsa cevaplarım. Bilgisayarı tanıdığım bir bilgisayarcıdan sipariş verdim o da lenovo dan istedi, yani her türlü tedarik edebilirsiniz.

Merhabalar,

Ben de aynı ürünü almayı düşünüyorum ama ürünü populer mağazalarda bulamıyorum. N11, technolojipazar, gittigidiyor vb. sitelerde mevcut. Siz nereden aldınız? Isınma ile ilgili bir problem var mı?

Teşekkürler,

Bu bilgisayarı almayı çok istiyorum. Ama ne yazık ki ürün sadece ebrar, sanalmarket ve n11'de satışa sunulmuş durumda ve haliyle bu mağazalara pek güvenmiyorum.
Ürün hepsiburada veya vatanbilgisayara gelir mi sizce ve ürün hakkında yorumlarınızı alabilir miyim? Şimdiden teşekkürler :)

LENOVO NB Y720-15IKB 80VR008GTX i7-7700HQ 16G 1T +256G SSD 15.6 NVIDIA GTX 1060 6GVGA W10 HOME BLACK Dizüstü Bilgisayar Lenovo

Lenovo Legion Y720 80VR008GTX i7-7700HQ 16GB 1TB 256GB SSD 6GB GTX1060 15.6 Windows 10

Lenovo Legion Y720 80vr008gtx İ7 16gb 256ssd+1tb Gtx1060 6gb W10 - n11.com

Öncelikle Ebrar bilgisayardan gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Fakat tavsiyem 6.000 lirayı o bilgisayara vermemeniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı